10 best performing bookmakers for 2023
Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

100% deri ne €25 Bonus + €10 Free Bet! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë dhe nuk vlen për depozitat me Skrill ose Neteller!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 750 USD për lojtarët nga North America! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! Perfekte për lojtarët nga USA!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 30 EUR free bet! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets. Oferta vlen për lojtarët që regjistrohen për herë të parë dhe nuk kanë marrë asnjëherë tjetër bonus nga platforma.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Nuk lejohen regjistrime nga Norvegjia Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

ivibet
Lajme sportive!
Leo Messi i ka kërkuar falje shokëve të tij të skuadrës tek PSG, për udhëtimin e paautorizuar ...
6 Maj, 2023
0 1460
Manchester City është gati të hapë bisedimet me Erling Haaland, për një kontratë të re. Megjithëse bomber ...
1 Maj, 2023
0 1443
Manchester United do të bëjë një ofertë zyrtare për kartonin e Neymar, në rast se sheiku Jassim ...
30 Prill, 2023
0 1720
Mauricio Pochettino ka arritur një marrëveshje verbale me drejtuesit e Chelsea, për të qënë trajneri i ri ...
28 Prill, 2023
0 1438


Faqe bastesh të reja!
4,0 rating
150% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë!
4,5 rating
400% BONUS deri në 40 EUR mbi depozitën e parë prej 10 EUR
4,0 rating
100% BONUS deri në 400 EUR mbi depozitën e parë! Vetëm për lojtarët nga Turqia dhe Zvicra
4,8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
4,3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
4,5 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë!
4,5 rating
100% BONUS deri në $200 mbi depozitën e parë!
4,3 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë!
22bet banner
Lajme të tjera!
Faqet e basteve sportive në Kosovë janë të ndaluara që prej vitit 2019 me vendim të qeverisë. ...
21 Shkurt, 2023
0 2539
Pavarësisht legjislacionit jo dhe aq të qartë mbi bastet sportive, mund të thuhet se faqet e basteve ...
13 Shkurt, 2023
0 2591
Pavarësisht ndryshimeve të shpeshta në legjislacion, dhe ligjeve disi të paqarta, faqet e basteve sportive në Gjermani ...
9 Shkurt, 2023
0 2533
Duke qënë se ende nuk ka një legjislacion të mirëfilltë per faqet e basteve sportive ne Brazil, ...
8 Shkurt, 2023
0 2501
Sipas ligjit që është aktualisht në fuqi në Kosovë, bastet sportive janë të ndaluara që prej vitit ...
19 Maj, 2022
0 5972
1. Instabet.net Brazil Instabet.net, një platformë e veçantë për lojtarët brazilianë Megjithëse Instabet është një platformë e ...
11 Maj, 2022
0 5123
Analizë për Bastoret më të Sigurta online për vitin 2022 Le të shikojmë nga afër 5 bastore ...
6 Maj, 2022
0 5367
Le të shikojmë nga afër cilat janë faqet më të mira të basteve në Meksikë për vitin ...
27 Prill, 2022
0 5594
Baste – Sportive / Misioni ynë!

Guida më e madhe në gjuhën Shqipe për Baste dhe Bastore sportive online, baste dhe skedina live si dhe kompani bastesh me famë botërore! Ky portal erdhi si nevojë e tregut tërësisht të pa orientuar madje më keq akoma, të një tregu informal që egziston rreth kompanive të basteve, operatorëve të ndryshëm, të promovuar nga njerëz të papërgjegjshëm, që nuk respektojnë praktikat e ndershme të biznesit.

Çfarë ofrojnë kompanitë e basteve të përzgjedhura nga ne?

 • Liçensim nga autoritetet përkatëse të rregullimit me ligj të kompanive, luajtur ndryshe Sportsbooks, ose Bastvënës, që ofrojnë baste sportive, skedina live si dhe pasqyrën e rezultateve finale online nëpërmjet internetit ose në terren.
 • Bonuset më konkuruese për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë.
 • Plaformë moderne, grafikë dhe thjeshtësi në përdorim.
 • Përdorim i faqeve nga desktopi, celulari, apo tableti juaj.
 • Të akredituara nga eCogra apo kompani të tjera private apo shtetërore që kryejnë testime mujore për transparencën që këto kompani kanë me lojtarët e tyre të regjistruar.
 • Shumëllojshmëria e sportive, llojet e basteve, baste sportive, Live Streaming nga më të ndryshmet, duke filluar me futbollin, si më i preferuari nga të gjithë.
 • Metoda pagesash nga më të larmishmet duke përfshirë edhe PayPal i cili ka kohe që është bërë tashmë popullor edhe në Shqipëri.
 • Baste live, rezultate live, skedina të plota në kohë reale.
 • Kazino, poker dhe Live Casino me dealer në lidhje të drejtëpërdrejtë nga studio.
 • Pagesa në kohë rekord drejt llogarisë tuaj, edhe pse jo të gjitha kompanitë e basteve janë njësoj por ne jemi munduar të zgjedhim ato që realisht procesojnë pagesat në kohë rekord, mundësisht brenda 24 orëve.
 • Licensim të paktën nga dy autoritetet kryesore që operojnë në Europë: Malta Gaming Authority dhe UK Gambling Commission, dhe që ndjekin me rigorozitet rregullat e licensës që ata marrin.
 • Për shqiptarët që jetojnë në Europë ka alternativa dhe disa nga kompanitë e basteve e ofrojnë shërbimin e tyre online duke u licensuar për atë shtet, ndërsa për shqiptarët e shqiperise gjithashtu ka kompani që pranojnë qe ju të luani brenda të gjitha rregullave të lejuara me ligj.
 • Verifikim të lojtarëve nëpërmjet sistemit KYC ( Know Your Customer ) ku lojtarëve do ju duhet të verifikojnë identitetin e tyre në menyrë që të bëjnë depozita dhe terheqje në menyrë sa më të thjeshtë dhe të sigurtë.

Kujdes nga kompanitë fantazëm!

Kjo do të thotë:

 • Pasiguri për lojtarin.
 • Orvatje për të marrë pagesat e fitimeve në kohë.
 • Mos pagesë të fitimeve tuaja.
 • Dezinformim mbi liçensat e kompanive të basteve.
 • Keqinformim mbi shtetet dhe vendin ku kompanitë e basteve operojnë.
 • Asnjë shpjegim mbi bonuset hyrëse që kompanitë japin.
 • Asnjë sqarim për rregullat e bonusit.
 • Asnjë sqarim se çfarë metodash përdoren për të paguar në kompanitë e basteve.
 • E shumë elementë të tjerë që në vënd të ndihmojnë një lojtar e bëjnë të ndihet akoma dhe më i pasigurtë.

Kompanitë që ne përzgjedhim i japin sigurisht hapësirë dhe dimension të ri tregut të basteve the bastore online. Vizitorët tanë do të kenë mundësi të eksplorojnë kompani bastesh të licensuara, të akredituara nga autoritetet kryesore që kontrollojnë bastet sportive, me një larmi bonusesh nga më të ndryshmet, modele bastesh si dhe tërheqje parash në kohë rekord.

New Bonuses
BET50
Bonus Code
Merr 50 EUR bonus në platformën e basteve në 10bet sportsbook!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë shtetin e lejuar dhe rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Porsche Lottery beti minimal duhet të jetë 7 EUR!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus. +18

No Code Required
Bonus Code
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

FORLIFE
Bonus Code
25% BONUS minimum $50 depozitë e kërkuar.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22 BET, biggest odds Online!

X