Kupa e botës 2022

December 17, 2022 0 692
Raphael Varane dhe Ibrahima Konate janë vetëm 2 nga lojtarët e kombëtares franceze që janë prekur nga një ...
December 14, 2022 0 834
Argjentina e udhëhequr nga Leo Messi ka zhvilluar një paraqitje fantastike ndaj Kroacisë, duke fituar në shifrat 3-0 ...
December 14, 2022 0 505
Francë vs Marok Shënojnë të dyja skuadrat / koeficient 2.18 Maroku është padyshim surpriza më e madhe e ...
December 13, 2022 0 538
Argjentinë vs Kroaci Barazim ose fiton Kroacia / koeficient 1.96 Kroacia është e pamposhtur në 11 takimet e ...
New bookmakers
Bahigo Sportsbook
Bahigo Sportsbook

100% BONUS deri në 400 EUR mbi depozitën e parë! Vetëm për lojtarët nga Turqia dhe Zvicra

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Tornadobet Sportsbook
Tornadobet Sportsbook

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

LSBet Sportsbook
LSBet Sportsbook

100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë!

bet365

Je regjistruar ne 22 BET, provo koeficientet me te larte Online!

X