22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • Krijuar më 2001
 • Licensuar në UK, Maltë, Estoni, New Jersey
 • Ofron LIVE Streaming
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
 • Ofrohet në 18 gjuhë
 • Mbi 50 milionë anetarë të regjistruar
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
Cons
 • Ndryshimi i koeficientëve në mënyrë të papritur
 • Nuk operon në Itali, France dhe disa shtete të tjera

Bet365 Sports Review

bet365

Bet365  është padyshim një nga faqet më të famshme për sa i përket basteve online.

Që nga viti 2001, kjo kompani shënon mbi 53 milionë anëtarë të regjistruar me një aktivitet konstant. Ka anëtarë që janë aktivë edhe pas regjistrimit para 15 vjetësh. Arsyeja kryesore: është besimi që ata kanë krijuar tek bet365.

bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin. Në produktin e saj pronësor të klasit botëror, bet365 ofron gamën më të gjerë të industrisë të ngjarjeve të basteve sportive ‘në lojë’ me mbi 78 sporte të mbuluara dhe mbi 780,000 ngjarje që transmetohen drejtpërdrejt me video çdo vit për 90 milionë klientë të regjistruar nga mbi 160 vende në mbarë botën.

Marrëveshjet Kyçe:

Bet365 ofron një platformë të sigurtë dhe të përdorshme për lojëra kazinoje, bastet sportive, opsione me krupierë të gjallë, makinat e kazinos dhe lojërat klasike të tavolinës.

Bet365 ofron bonusa dhe promocione të përshtatura për lojtarët e kazinos dhe atletët, me metoda të ndryshme bankare dhe masat e sigurisë të vendosura.

Klientët mund të shijojnë mbështetjen e klientit 24/7 me një përvojë intuitive të lojërave në celularë ose tableta.

SHENIM: Për ata që nuk mund të hapin faqen e basteve Bet365 mund të provojnë

Bet 365 Alternative Link 1: Bet365

BET 365 Alternative Link 2: Bet365

Pasqyra e Kazinos dhe Sportsbook

Si një ofrues kryesor në industrinë e lojërave të fatit në internet, Bet365 shquhet për një gamë të gjerë lojërash kazinoje dhe mundësi bastesh sportive në faqen e tij të internetit për lojërat e fatit.

Në këtë shqyrtim të kazinos Bet365, ne theksojmë se si një platformë e rregullt, Bet365 posedon leje nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Malta-së, duke siguruar një mjedis të sigurtë dhe të besueshëm loje për lojtarët.

Ndërfaqja e lartë e Bet365 është festuar për dizajnin e saj të inovativ dhe të përdorshëm, që e lehtëson vendosjen e bastave të shpejta dhe lojërat për lojtarët.

Me një kthim financiar të shquar, Bet365 është një nga gigantët globale në mesin e kazinove dhe sportsbooks në internet.

Zgjedhja e Lojërave të Kazinos

Duke ofruar mbi 850 lojra kazinoje, Bet365 garanton një gamë të gjerë të mundësive për lojtarët. Kazinoja ofron një zgjedhje të gjerë të lojërave, përfshirë:

 • Lojrat e tavolinës
 • Arcade
 • Makina të kazinos në internet
 • Pokerin me video
 • Opsione me krupierë të gjallë

Kjo përgjigjet ndaj preferencave të ndryshme të lojtarëve të saj.
Edhe pse disa lojra mund të kenë kohë më të gjatë ngarkimi, Bet365 ende ofron një përvojë të kënaqshme të lojërave që përgjigjet tërheqjes së lojtarëve të filluar dhe të përvojuar, me shumicën e lojërave që ngarkohen në vetëm disa minuta.

Licensat e kompanisë

Bet365 është e liçensuar në autoritetin e lojërave të fatit në Estoni. Ajo mban gjithashtu një liçensë nga Komisioni i Lojërave të Fatit në UK, dhe një liçensë nga Autoriteti i Lojrave të Fatit në Maltë.

Me këto 3 liçensa, sigurisht që kompania është ndër liderët e aktivitetit legal online, për baste dhe lojërat e fatit online.

Platforma

Platforma është e thjeshtë, ju mund të luani nga celulari duke shkarkuar aplikacionin përkatës ose nga tableti apo kompjuteri juaj. I thjeshtë në vendosjen e basteve, navigimin e kampionateve, si dhe kalimin nga bastet sportive në lojërat e kazinosë apo Live Casino. Keni mundësi të luani me Live dealer, ku një person në anën tjetër të ekranit është në lidhje të drejtpërdrejtë.

Bonus hyrës

Bet365 ka një ofertë të thjeshtë prej 100$ pasi të regjistroheni, por bonusi nuk është më i rëndësishmi. Ajo që ka më tepër rëndësi është siguria e parave tuaja, kjo bën që lojtarët të vazhdojnë të rikthehen në kompani.

Përvoja në Mobil dhe Aplikacione

Ndërfaqet mobile dhe aplikacionet e Bet365 sigurojnë një përvojë të pa ndërprerë lojeje në pajisje të ndryshme, duke ofruar një përvojë të kënaqshme të lojërave kur jeni në lëvizje. Me aplikacione të dedikuara për sport, kazino, kazinoje të gjalla, bingo dhe poker, lojtarët mund të kenë akses në lojërat e tyre të preferuara dhe mundësitë e bastit nga dora e tyre.

Duke punuar shumë mirë në pajisjet mobile, faqja e internetit e Bet365 po vlerësohet për strukturën intuitive dhe të përdorshme. Pavarësisht nëse preferoni të luani në smartphone ose tabletë, përvoja mobile e Bet365 siguron që mund të shijoni emocionin e lojërave dhe basteve pa marrë parasysh ku ndodheni.

Sherbimi I Klientit

Mbështetja e klientit e Bet365, e aksesueshme 24/7 përmes bisedës në drejtpërdrejtë, telefonit dhe emailit, siguron ndihmën e stafit të informuar dhe të miqshëm për çdo pyetje ose shqetësim. Për më tepër, Bet365 ofron një seksion të gjërë të Pyetjeve të Shpeshta (FAQ) për të ndihmuar klientët në zgjidhjen e çdo pyetjeje pa nevojë të kontaktojnë mbështetjen e klientit.

Me një vlerësim të mbështetjes së klientit prej 4 në 5, Bet365 siguron që lojtarët e saj kanë akses në ndihmë të shpejtë dhe të dobishme kurdoherë që e kanë nevojë. Dedikimi i Bet365 për të ofruar një shërbim të jashtëzakonshëm për klientët tregon angazhimin e tyre për të siguruar një përvojë të kënaqshme dhe të këndshme të lojërave për të gjithë përdoruesit e tyre.

Konluzion për bet365

Në fakt mund të analizojmë dhe flasim shumë për bet365, dhe duke kërkuar online u munduam të gjejmë ndonjë problem serioz rreth kompanisë nga anëtare të ndryshëm, por pa sukses.

Ankesat më të mëdha janë përshembull në lidhje me sistemin e basteve, ndryshim i koefiçientevë në mënyrë të papritur, gjë që shqetëson lojtarët. Megjithatë, kompania është serioze pasi ka arritur deri në transmetimin e reklamave në televizione të ndryshëm, prandaj komenteve të anëtarëve dhe akuzave të tyre nuk mund t’i besojmë maksimalisht.

Kjo pasi me konkurencën e madhe, kompanitë e tjera rivale paguajnë individë që të futen në këto faqe dhe të postojnë ankesa, në këtë mënyrë mundohen të dëmtojnë reputacionin e kompanisë bet365.

Bet365 – Mashtrim apo jo?

Me mbi 50 milionë lojtarë të regjistruar, me 4 licensa dhe me pagesa NO LIMIT sigurisht që Bet365 nuk mund të konsiderohet kompani bastesh e pasigurtë. Mund të themi me bindje që Bet365 është ndër kompanitë më me reputacion online. Ju mund të gjeni ankesa online megjithatë të mos harrojme faktin se “Bonus Abusers” dhe “Bonus Hunters” krijojnë apo dublikojnë llogaritë tyre dhe pastaj ankohen nëpër forume apo portale.

A mund të besohet Bet365?

Bet365 është vlerësuar me 5 yje në seksionin e recensioneve tona të lojërave të fatit, duke i bërë ata një bastues i besueshëm dhe i sigurt. Me ta, paratë tuaja janë të sigurta dhe ata paguajnë bastet fituese, kështu që mund të besoni Bet365.

Sa paguan Bet365?

Bet365 paguan deri në £2,000,000 për klient çdo ditë. Me këtë limit maksimal të pagesës, Bet365 ofron një përvojë bastimi të sigurtë dhe të gjenerueshme për klientët.

A është Bet365 më i miri?

Bet365 njihet si një lider në industrinë e lojërave të fatit dhe konsiderohet gjerësisht si një ndër faqet më të mira për baste. Ajo ofron tregje të shkëlqyera për një gamë të impresionuar të sporteve, duke e bërë një zgjedhje të shkëlqyeshme për bastuesit.

A do t’i kthejë Bet365 paratë e mia?

Kazinoja e Bet365 njihet gjerësisht për lojë të rregullt dhe protokollet e rrepta të sigurisë, mbështetur nga dy prej autoriteteve më të respektuara të lojërave të fatit në botë: Autoriteti i Lojërave të Malta-së dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Prandaj, kazinoja e Bet365 është pa dyshim një zgjedhje e besueshme dhe e respektueshme.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

bet365 Sports Details


Mënyrat e depozitimit:
Bank Wire Transfer Bank Transfer Bitcoin Entropay Mastercard Neteller PayPal Skrill Visa Visa Electron

Mënyrat e tërheqjes:
Intropay Bank Transfer Bank Wire Transfer ecoPayz Mastercard Neteller Payeer PayPal Skrill Visa Visa Debit Visa Electron

Limiti i tërheqjes:
No Limit

Shtetet e ndaluara:
France Afghanistan American Samoa Belgium Burundi Cambodia Hong Kong Israel Netherlands North Korea Philippines Portugal Romania Singapore South Africa Turkey Turkmenistan US Virgin Islands Uzbekistan

Licensat:
MGA (Malta Gaming Authority) Estonia eGaming New Jersy Gaming Division UKGC (UK Gambling Commission

Gjuhët e ofruara:
EN DE DK ES GR IT RO

Monedhat:
EUR US Dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official Bet365 Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★