22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • E licensuar në: Curacao eGaming
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2016
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në France, Gjermani dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
 • Nuk ofron No Deposit Bonus

Rishqyrtim i BetNow

betnow home page

Përshtypja e parë që të krijohet kur hap website e BetNow është që cdo gjë është e organizuar mjaft mirë. Në këtë mënyrë është më e thjeshtë dhe e rehatshmë për klientët për të vendosur bastet që dëshirojnë.

Sportet për të cilat mund të vini bast

Nëse po mendoni për të luajtur baste sportive, BetNow ofron një përzgjedhje mjaft të mirë të sporteve mbi të cilat mund të vendoni bast. Në to përfshihen Baseball, Basketball, Football, NFL, Golf, Tennis, MMA. BetNow shfaq në website vetëm sportet të cilat janë aktive në një moment të caktuar. Pra nëse nuk arrini të gjeni sportin e dëshiruar, rikthehun në website kur sezoni i atij sporti të rinisë.

Përvec opsioneve të mësipërme në BetNow mund të luani baste edhe për ngjarje të tjera si zhvillimet politike, eventet kulturore apo e-sports.

Kazinoja

Nëse jeni fans i lojërave të kazinosë do të jeni të kënaqur të mësoni se BetNow ofron edhe Casino Online përvec basteve sportive. Aty ju mund të gjeni një koleksion i cili përfshin mbi 15 lojëra tavoline, 17 lloje të video poker, 3 lojra tavoline live dhe 40 slots. Përvec këtyre mund të gjeni edhe lojërat e kartave gërvishtëse online.

Bonuset dhe promocionet

Me qëllimin për të tërhequr klientë të rinj dhe për të mbajtur ata aktualë, BetNow ka krijuar një listë mjaft impressive bonusesh dhe promocionesh. Disa prej tyre janë:

 • Bonusi i mirëseardhjes për përdoruesit e rinj
 • Bonusi i referimit i cili përfitohet duke bërë edhe miqtë tuaj lojtarë të BetNow
 • Promocioni Bonus 50% i kazinosë, i cili përftohet duke plotësuar disa kushte të përcaktuara nga promocioni.

Metodat e pagesave:

Betnow ofron metodat më popullore të pagesave sidomos për lojtarët nga USA si: Visa, Mastercard, AMEX, Zelle ose Bank Wire.

Shërbimi i klientit

BetNow e merr mjaft seriozisht shërbimin ndaj klientit duke e ofruar atë 24 orë në 7 ditë të javës. Gjithashtu ata e bëjnë mjaft të thjeshtë kontaktin me skuadrën e tyre të shërbimit të cilët janë të gatshëm tju ndihmojnë në të treja mënyrat e vëna në dispozicion, chat, telefon ose e-mail.

Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Çfarë është BetNow Sportsbook?

BetNow Sportsbook është një platformë online e basteve që ofron baste në ngjarje dhe liga të ndryshme sportive. Ato njihen për ofrimin e një ndërfaqeje miqësore për përdoruesit dhe mund të ofrojnë gjithashtu lojëra kazino, baste live dhe opsione të tjera bastesh.

A është e Sigurt dhe e Ligjshme BetNow Sportsbook?

BetNow Sportsbook është i rregulluar nga autoriteti i Curacao eGaming, duke siguruar një mjedis bastesh të sigurt dhe të drejtë. Megjithatë, statusi ligjor i basteve online ndryshon nga vendi në vend, kështu që është jetike të kontrolloni ligjet lokale në zonën tuaj.

Si të Regjistrohem në BetNow Sportsbook?

Për t’u regjistruar me BetNow Sportsbook, zakonisht vizitoni faqen e tyre të internetit dhe ndiqni një proces të drejtpërdrejtë regjistrimi, që përfshin dhënien e detajeve personale si emri, adresa e postës elektronike dhe data e lindjes dhe krijimin e një emri përdoruesi dhe fjalëkalimi.

Cilat Metoda Pagese Pranon BetNow Sportsbook?

BetNow Sportsbook zakonisht pranon disa metoda pagese, duke përfshirë kartat kryesore të kreditit/debitit, portofolët elektronikë dhe ndoshta kriptomonedhat. Disponueshmëria e opsioneve specifike të pagesës mund të ndryshojë në bazë të vendndodhjes së përdoruesit.

A ka Bonuse apo Promovime të Disponueshme në BetNow Sportsbook?

BetNow Sportsbook shpesh paraqet promovime dhe bonuse të ndryshme, veçanërisht për klientët e rinj. Këto mund të përfshijnë bonuse mirëseardhjeje, baste falas dhe përputhje depozitash. Është e rëndësishme të kontrolloni faqen e tyre të internetit për promovimet më të fundit dhe të kuptoni termat dhe kushtet.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

Betnow Details


Mënyrat e depozitimit:
Bitcoin Amex Bank Card Bank Wire Transfer Banking Methods Mastercard Money Order Visa Wire Transfer Zelle

Mënyrat e tërheqjes:
Crypto Currency Bank Wire Transfer Banking Methods BitCoin Bitcoin cash Cash App Cheque Cheque Methods

Limiti i tërheqjes:
$2500 per day

Shtetet e ndaluara:
Curacao Afghanistan Algeria Arab Republic Burkina Faso China France Germany Turkmenistan US Virgin Islands

Licensat:
Curacao eGaming

Gjuhët e ofruara:
EN

Monedhat:
US dollar BTC EUR

Devices:
Desktop Mobile Smart TV Tablet
betnow review featured image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★