Pros
 • E licensuar në: Curacao eGaming
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2018
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon ne USA, Australi dhe disa shtete te tjere
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Librabet

librabet

Librabet është një operator i ri në tregun e basteve online. Kjo kompani ofron skedina online, baste dhe rezultate live për tifozët e shumtë anembanë botës. Bastet live është sektori më i popullarizuar nga lojtarët e basteve. Këtu keni mundësi të vendosni deri në 700 opsione bastesh, kombinacione nga më të ndryshmet, dhe gjithashtu, keni mundësi të luani në Fantasy Sports dhe e-Sports.

Opsioni cashout

Lojtarët që mendojnë se parashikimi i tyre nuk do të realizohet mund të tërhiqen nga basti i vënë.

Bonusi i mirëseardhjes është tepër tërheqës, ku keni mundësi të merrni deri në 100€ për një depozitë maksimale prej 100€, që do të thotë dyfishim 100% i depozitës tuaj.

Mos harroni që Librabet, ashtu si edhe kompani të tjera bastesh, ofron bonuse javore, bonuse speciale (ditore dhe javore), akumulator bonusesh, që do të thotë: për çdo bast të vënë ju mblidhni pikë dhe plotësoni një shumë të caktuar  me të cilën mund të vendosni një bast të ri.

Mënyrat e depozitave dhe tërheqjeve

Librabet ofron një numër të madh mënyrash depozitimi dhe duke krijuar lehtësira teknike, sigurisht që e bën më të lehtë aktivitetin e një lojtari. Lajm i mirë është që kompania nuk ka asnjë komision për depozitat monetare. Ju mund të depozitoni me Neteller, Skrill, Credit Card Visa, Visa Electron, Master Card etj. pa paguar asnjë komision për transaksionet tuaja.

Edhe tërheqjet janë të mundura nëpërmjet kartave të përdorura, dhe nuk vonojnë më tepër se 3 ditë për të arritur në llogarinë tuaj. Gjithashtu, për tërheqjet nuk aplikohet asnjë komision në kurriz të lojtarit. Ndër mundësitë më të mira për lojtarët e rinj është përdorimi për depozita dhe tërheqje i kartave të kreditit apo debitit.

Një Visa apo Visa Electron, gjithashtu dhe Master Card, janë një mundësi e mirë për të kursyer tërë kohën që kërkon hapja e një llogarie bankare elektronike. Aq më tepër për shqiptarët, që aktualisht janë duke hasur vështirësi të mëdha prej bllokimit të lojërave të fatit dhe llotove sportive në 1 janar 2019. 

Produket e tjera, siç është bërë traditë tashmë, si: Kazino, Kazino Live etj. ofrohen në Librabet për të pasuruar sa më tepër eksperiencën e lojtarëve të regjistruar.

Gjithashtu, turnetë janë një aktivitet tërheqës për lojtarët e regjistruar, për të përfituar apo provuar fatin me mundësi të reja dhe për të shtuar më tepër para në llogarinë e tyre. 

Librabet – Mashtrim apo jo?

Në fakt shumë vizitorë dhe lojtarë bastesh online vizitojnë faqe të ndryshme në internet për të kërkuar të vërtetën rreth Librabet, nëse është kompani mashtrim apo jo, është Librabet Scam or no?

Librabet është pjesë e një grupi të madh të kazinove online gjithashtu dhe bookmakers, ( bastvënës, ose kompani bastesh ) rreth 12 marka, të gjitha të sapo hapura. Librabet mban një licensë nga Curacao eGaming, këto licensa zakonisht I marrin kompanitë relativisht të reja të cilat nuk kanë krijuar reputacionin dhe eksperiencën e duhur për të operuar në një market më të rëndësishem në tregun e basteve live.

Siguria dhe garancia që mund tju ofrohet është që kompania ka nevojë për vlerësim nga ana e lojtareve të regjistruar dhe si rrjedhoje do të perpiqet në maksimum të kenaqë kërkesat e tyre.

Do të verifikojë Identitetin tuaj shpejt, do të kryejë pagesat në llogari sa më shpejt të jetë e mundur.

Ne mendojmë që është e sigurtë të luash baste online në Librabet.

4.5 rating

One Reply to “Librabet”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X