22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • E licensuar në: Gibraltar, UK Gambling Commission
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2018
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
 • Nuk ofron No Deposit Bonus
mansionbet home page

MansionBet

MansionBet është një nga bastoret sportive online më të reja në treg. Edhe pse ka nisur aktivitetin vetëm në vitin 2018 është padyshim një operator i besueshëm. Platforma e MansionBet vihet në funksion nga SBTech, ndaj ka një platformë të njohur për përdoruesit dhe përmban të gjitha sportet më popullore. MansionBet është platforma e basteve sportive e kompanisë fituese të shumë cmimeve Mansion Casino, një kompani e certifikuar dhe verifikuar. 

Mansion Group ka lidhje me një prej organizatave të basteve me mjaft reputacion si GamCare dhe është gjithashtu anëtare e IBAS, që është një shërbim që ofron gjykim të inormuar dhe të paanshëmpër cdo cështje që mund të lindë mes operatorëve të basteve dhe klientëve të tyre. Ky është një detaj që padyshim ofron besueshmëri në aspektin operativ. Ndërsa në lidhje më besueshmërinë financiare të Mansion një indikator i rëndësishëm janë marrëveshjet e sponsorizimit që ata kanë me disa klube të futbollit nga Premier League si Tottenham, Crystal Palace dhe Bournemouth.

Disa nga sportet për të cilat mund të vendosni baste

Në MansionBet ka një numër të madh kompeticionesh, turnesh dhe eventesh mbi të cilat mund të vendoni baste. Disa nga sportet kryesore janë:

 • Futboll
 • NFL
 • E-Sports
 • Baseball
 • Boks
 • Ciklizëm
 • Tennis
 • Sporte Virtuale
 • Basketboll
 • Etj

Edhe pse MansionBet është një kompani e re në tregun e basteve sportive, kjo gjë nuk bën asnjë diferencë kur shikon variacionin e sporteve në të cilat ata ofrojnë mundësinë për të luajtur. Lista e tyre e sporteve është e të njëjtit nivel me ato të ofruara nga kompanitë më të mëdha të basteve dhe përfshin edhe sportet elektronike dhe ato virtuale. 

Për shumë nga sportet e listës së mësipërme ofrohet edhe mundësia e basteve live. Sigurisht, numrin më të madh të llojeve të basteve live e kanë sportet më popullore si: futbolli europian apo ai amerikan.

Një tjetër aspekt i vecantë i MansionBet është mundësia që ofron për të vendosur baste të llojit jo-sportiv. Kjo kompani ofron një numër mjaft të madh bastesh jo-sportive në krahasim me konkurrentët e saj. Këto mundësi ofrohen për evente të llojeve nga më të ndryshmet, që nga argëtimi, personat e famshëm apo edhe ngjarjet politike. 

Opsionet e depozitimit dhe tërheqjes

 • Opsionet e depozitimit

Transaksionet e depozitimit në MansionBet procesohen në mënyrë të menjëhershme dhe pa asnjë komision. Metodat e kryerjes së depozitimit në llogarinë tuaj variojnë sipas shtetit nga jeni duke luajtur, por listën e plotë të opsioneve të depozitimit mund ta shihni në vijim së bashku me shumat minimale që mund të depozitoni.

 • Visa, min. $20
 • Mastercard, min. $20
 • Skrill, min. $10
 • Giropay, min. $10
 • Trustly ( Finland ), min. $20
 • Euteller ( Finland ), min.
 • Paysafecard, min.$10
 • Maestro, min. $20
 • Sofort, min. $20
 • Much better, ( Canada )min. 20CAD
 • Interac online, ( Canada ) min. 10CAD
 • Neteller, min. $10
 • Opsionet e tërheqjes

Tërheqja e fondeve nga llogaria juaj mund të bëhet duke përdorur pak a shumë të njëjtat metoda me depozitimin e tyre. Zakonisht nevojiten disa ditë derisa fondet të transferohen në llogarinë tuaj. Metodat e tërheqjes variojnë sipas shtetit nga luan, por në vijim do të gjeni listën e plotë të opsioneve të depozitimit së bashku me kohën e lëvrimit dhe shumën minimale që mund të tërhiqni.

 • Visa, koha e kalimit: 3-7 ditë; min. 20$
 • Mastercard, koha e kalimit: 3-7 ditë; min. 20$
 • Maestro, koha e kalimit: 3-7 ditë; min.20$
 • Trustly, koha e kalimit: 3 ditë; min. 20$

Shërbimi i klientit

MansionBet ofron një shërbim të mirë klienti me ndihmën e një skuadre profesionale dhe mjaft të përgatitur. Cdo klient mund të kontaktojë me agjentët e shërbimit të klientit në live chat apo me anë të telefonit prej orës 3am deri në 6am. Kompania ofron një tjetër opsion komunikimi. Cdo problematikë që mund të hasni keni mundësinë ti drejtoheni shërbimit të klientit me anë të e-mail. Zakonisht përgjigjia në këtë rast vjen brenda 24 orëve. Në vijim mund të shihni edhe informacionin e plotë të opsioneve të kontaktit me MansionBet.

 • Live Chat: 3am-6am
 • E-mail: support@mansionbet.com
 • Nr. Tel: +350 200 5068
 • Gjuha e komunikimit: Anglisht
 • Twitter: @MansionBet

Aplikacioni mobile i MansionBet

MansionBet vë gjithashtu në dispozicion të klientëve një aplikacion mobile për tu përdorur nga pajisjet e tjera si smartphone apo tablet. Ky aplikacion është i përshtatshëm për tu përdorur si në Android ashtu edhe në iOS dhe mund të aksesohet me të njëjtën llogari që përdorni edhe nga kompjuteri. Karakteristikat janë të njëtat me ato të website, pra cdo klient do të ketë mundësinë të zgjedhë mes basteve nga shumë sporte të ndryshme, mbi 30 000 opsioneve për baste live cdo muaj. Gjithashtu kanë fatin të shfrytëzojnë edhe bonuset mjaft shpërblyese që kompania ofron. Proceset bankare suportohen direkt nëpërmjet aplikacionit që i lejon lojtarët të shtojnë apo tërheqin fondet e tyre në mënyrë të sigurt.

Konkluzion

Përshtypja për këtë faqe bastesh online është padiskutim positive. Sponsorizimet e vazhdueshme e bëjnë një kompani bastesh me reputation. Aktualisht ata janë sponsor zyrtar për: Millwall FC, Bristol City F.C,

Platforma teknologjike nga SBTech që ManionBet përdor është e besueshme dhe e lehtë për tu përdorur dhe lojtarët kanë mundësinë ta aksesojnë jo vetëm nga kompjuteri, por edhe nga tablet dhe smartphone.

Mansion Ltd. është  një operator bastesh online i besueshëm, i licensuar nga qeveria e Gjibraltarit dhe United Kingdom.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

MansionBet Details


Software:
SB Tech

Mënyrat e depozitimit:
Visa Giropay Interac Interac Online Maestro Mastercard MuchBetter Neteller Pasafecard Skrill Sofort Banking Trustly

Mënyrat e tërheqjes:
Visa Bank Transfer Bank Wire Transfer Maestro Mastercard Neteller Skrill Trustly

Limiti i tërheqjes:
Në varësi të metodës së depozitimit

Shtetet e ndaluara:
China Afghanistan Albania Algeria American Samoa Arab Republic Asia Australia Austria Belarus Belgium Bulgari Burkina Faso Burundi Cambodia Curacao Cyprus Czech Czech Republic Czezh Denmark Egypt Estonia France Greece Hong Kong Hungary Indonesia Ireland Israel Italy Japan Lithuania Malaysia Malta Montenegro Myanmar Poland Portugal Romania Russia Singapore Spain Sudan Sweden Switzerland Turkey US Virgin Islands USA

Licensat:
Gibraltar Betting and Gaming Association UKGC (UK Gambing Commission)

Gjuhët e ofruara:
EN

Monedhat:
CAD EUR US dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official Mansionbet Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★