Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission, AAMS ( Italy Gambling Commission
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2014
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
mr green sports

Analizë e Mr Green Sports

Mr Green Sports ka filluar aktivitetin në vitin 2008 dhe është një nga kompanitë më serioze me një rritje të shpejtë të reputacionit. Në fillim si kazinoja më e mirë me disa çmime, e më pas duke ofruar baste sportive në Mr Green për klientët e saj.

Le të shikojmë nga afër pse duhet të regjistrohemi në Mr Green?

Futboll

Ashtu si dhe shumë kompani bastesh edhe Mr Green ofron të vendosni baste për kampionate nga me shume se 60 vende me koeficentet më të mirë në treg. Ligat kryesore nga Azia, Australia, Amerika e Jugut apo Bjellorusia e bëjne Mr Green Sports një partner serioz. Serioz në opsionet qe tifozet dhe bastvenesit kane.

Tifozët e basteve të futbollit në mbarë botën do të impresionohen nga ligat e shumta që ka kjo faqe. Kur vendosni baste në Mr Green do të keni mundësi të shikoni rezultatin e ndeshjes. Rezultatin live me rifreskim çdo 5 sekonda, shënuesin e golit të parë apo të dytë, e kështu me rradhë. Gjithashtu faqja ofron dhe shumë opsione të tjera për baste live.

Tenis

Bastvënësit mund të vendosin baste edhe për ndeshjet më të famshme të tenisit.

US Open apo WTA Qualifiers janë disa nga kampionatet më serioze të tenisit në botë, të pasqyruara këto në platformën e Mr Green.

Basketboll

Basketbolli është një nga sportet më të njohura dhe Mr Green nuk do t’ju zhgënjejë me koefiçientët e tyre. Me konkurencën e madhe të tregut të zi situata bëhet pak më gri, megjithatë Mr Green qëndron mbi ato dhe premton të njëjtët koefiçientë në basketboll. Por ajo që është surprizë, është se kur vendos baste sportive në Mr Green mund të vendosësh bast edhe për evente artistike ndërkombëtare të tipit:

 • Fituesit Emmy
 • Fituesit e çmimit Nobel
 • Politikani i rradhës.

Llojet e basteve në Mr Green Sports

Mr Green ofron një shërbim për baste live në disa lloj sportesh. Në futboll për shembull, ofrohet basti për golin e rradhës apo kush do të shënojë etj. Statistikat janë Live në çdo ekran dhe platforma është shumë e thjeshtë për t’u naviguar dhe për të parë çdo detaj. Detaje të tjera për t’u përmendur që ofrohen nga Mr Green janë: minimumi prej 10$ i depozitës. Kështu që ju mund të filloni “lojën” tuaj edhe me 10$, për të parë se çfarë mund të sjellë Mr Green në kuletën tuaj.

Mr Green rezultate live

Për momentin Mr Green nuk ofron rezultate live, por ju keni mundësi ti shikoni ato në faqen tonë me rezultate live, me në përditësim ditor.

Përdorimi i platformës nga telefoni dhe aplikacioni

Në plaformë mund të vendosni baste sportive nëpërmjet kompjuterit tuaj, por jo vetëm, platforma është lehtësisht e navigueshme edhe nga shfletuesi juaj. Gjithashtu Mr Green ofron për lojtarët aplikacionin e saj për sistemet iOS dhe Android. Me një menu tepër të thjeshtë ju mund të përdorni lehtësisht ( një trend i kohës ) aplikacinonin. Ai ju tregon me detaje gjithçka, ashtu sikur të ishit duke shfletuar nga kompjuteri apo lap-topi juaj.

Opsionet të tjera

Kur vendosni baste sportive në Mr Green, keni mundësi të shikoni opsionet më të mira të rezultateve të ndeshjeve të tenisit apo futbollit. Provojeni dhe do të kuptoni së çfarë është në gjendje të ofrojë Mr Green.

Mr Green – Mashtrim apo jo?

Mr Green konsiderohet si një nga kompanitë më të suksesshme për Europën dhe jo më kot është blerë nga William Hill Group. Kjo mjafton të themi që të luash në Mr.Green Sports është më se e sigurtë.

Mr Green Sports Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.5 rating

One Reply to “Mr Green Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X