Analizë – Mr.Play Sports

Mr.Play brand krijoi Mr.Play Sports me gjigandin e industrisë SB Tech pasi nuk ka kompani argetimi online pa platformen e sporteve, pa i dhënë mundesi vizitorëve të vendosin baste sportive live.
E mbushur me ngjyra të mrekullueshme vezulluese Mr.Play Sports është pjese e platformës së gjërë te Mr.Play që ofron gjithashtu dhe Online Casino Baste live si dhe Scratch Cards ( lojra me gërvishtje )

Sportet që lojtaret kanë mundesi të luajnë janë:

 • Futboll Europian
 • Tenis
 • Gara me kuaj
 • Hokey ne akull
 • Boks 
 • CIklizem 
 • Futboll amerikan dhe disa dhjetera sporte te tjera. 

Pervec skedinave klasike anetaret e platformes mund te vendosin skedina per performancen e lojtareve te tyre te preferuar. Nga kampionatet e njohura Premier League apo European Leagues. Teknologjia ju jep mundesine te vendosni baste live vetem disa minuta para eventit me “Pulse Betting”  aplikacion ne telefon mobile.

Bonus hyres ne Mr.Play Sports

 • Mr.Play Sports ofron nje bonus te thjeshte hyres prej 100% mbi depoziten tuaj, maksimui i bonusit eshte 10EUR.
 • Nqs depozitoni 10 EUR do te merrni bonus 10 EUR te tjera. 
 • Kompania e basteve eshte e licensuar ne Malte dhe operon brenda rregullave qe I lejon licensa.
 • Sherbimi I klientit eshte ne dispozicionin tuaj 24/7
 • Ju mund te komunikomi nepermjet Live Chat ose E-mail me stafin e kompanise.

Metodat e depozitave dhe terheqjes se parave

Visa, Mastercard, Maestro, Bank Transfer, Sofort Banking, Giropay, Euteller, zimpler, Bankcontact, eps, Wire Transfer, Entropay, Skrill, Neteller, Paysafecard, Fast Bank Transfer, Trustly, PayR, InstaDebit, DIRECTebanking, iDeal, Paypal (UK), easyEFT, Interac, MuchBetter, astropay


Shtetet nga ku mund te luani jane:

 • Austria 
 • Canada
 • Finland
 • Saudi Arabia
 • Qatar, Kuwait
 • Lebanon
 • Burney
 • Egypt
 • Germany
 • India 
 • Ireland
 • New Zealand
 • Norway
 • Netherlands
 • South Africa
 • United Kingdom
 • LATAM – Chile, Peru, Mexico & Brazil.

Mr.Play Sports, mashtrim apo jo?

Nga kërkimet tona në portalet dhe forumet më të mëdha online nuk kemi gjetur dëshmi të mashtrimit me lojtarët e regjistruar.
Ndiqni intervistën me përfaqësuesen e kazinosë.

 • Pyetje: Cila është garancia që i jepni lojtarëve dhe anëtarëve te regjistruar në kazino apo sport se ata nuk do të kenë probleme serioze me llogarinë dhe paratë e tyre.
 • Përgjigje: Pyejte me vend, pikë së pari kazinoja mban një license të vlefshme nga MGA, Malta Gaming Authority, që do të thotë aktivitei ynë monitorohet dhe raportohet, cdokush që mund të ketë ndonjë problem që mendon se kazinoja nuk ia ka zgjidhur mund ti drejtohet këtij autoriteti.
 • Garancia që ne japim është verifikim i shpejtë i llogarisë së anëtarit të regjistruar si dhe aprovim i shpejtë i tërheqjes së parave ndryshe nga operatorë që mund të zvarrisin në mënyrë të pajustifikuar fitimet e lojtarëve. Gjithashtu të mos harrojmë qe në faqen zyrtare kemi stampat e postuara që verifikojnë mbajtjen e licensës si dhë një link që ju drejton në faqen zyrtare të MGA ku lehtësisht mund të shikoni nqs licensa që ne mbajmë është aktive apo jo për të vërtetuar edhe një herë nëse Mr. Play Sports është mashtrim apo jo.
 • Pyetje: Cfarë sigurie kanë lojtarët për transaksionet e tyre?
 • Përgjigje: Sigurisht që cdo transaksion kryhet në mënyrë të enkriptuar, që do të thotë transmetimi I të dhënave nga serveri i lojtarit në serverin tonë kryhet në mënyrë të enkriptuar dhe koduar.

Tani mbetet që ju të vendosni nëse Mr. Play Sports është e sigurtë për të luajtur apo jo!

Mr.Play Sports Details

Software:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.5 rating

One Reply to “Mr.Play Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

22bet sports, kompania më e mirë për 2020, koeficientët më të lartë treg, pranohen depozita me bitCoins!!!!

X