Librabet

  • Licensuar ne Curacao
  • Luaj nga Celulari, Tableti dhe PC
  • Mbi 50.000 evente cdo dite
  • Koeficientë ndër më te mirët në treg
100% deri në €100 Bonusi i Regjistrimit
Librabet Screenshot
Librabet

Librabet, kompani e re bastesh për vitin 2019

Librabet eshte nje operator i ri ne tregun e basteve online. Ofron skedina live, rezultate live, per tifozet e shumte anembane botes. Bastet live eshte sektori me i populluar nga lojtaret e basteve. Per tifozet e futbollit, keni mundesi te vendosni deri ne 700 opsione bastesh, kombinacione nga me te ndryshmet. Gjithashtu keni mundesi te luani ne Fantasy Sports dhe e-Sports.

Opsioni cashout

Eshte gjithashtu nje mundesi e mire per ata qe mendojne qe parashikimi i tyre nuk do te realizohet duke pasur mundesi te terhiqen nga basti i vene.

Bonusi i mireseardhjes eshte plotesisht terheqes ku keni mundesi te merrni deri ne €100 per nje depozite maksimale prej €100, qe do te thote dyfishim 100% i depozites tuaj.

Mos harroni qe Librabet ashtu si dhe kompani te tjera bastesh ofron bonuse javore, bonuse speciale, ditore dhe javore, accumulator bonuses qe do te thote per cdo bast te vene ju mblidhni pike dhe plotesoni nje shume te caktuar me te cilen mund te vendosni nje bast te ri.

Metodat e depozitave dhe terheqjeve

Librabet ofron nje numer te madh opsionesh per depozite dhe sigurisht qe e ben me te lehte aktivitetin e nje lojtari, duke krijua lehtesira teknike. Lajm i mire eshte qe kompania nuk ka asnje komision per depozitat monetare. Ju mund te depozitoni me Neteller, Skrill, Credit Card, Visa, Visa Electron, Master Card etj pa paguar asnje komision per transaksionet tuaja.

Edhe terheqjet jane te mundura nepermjet kartave te perdorura dhe nuk vonojne me teper se 3 dite, te arrijne llogarine tuaj. Per terheqjet gjithashtu nuk aplikohet asnje komision, ne kurriz te lojtarit. Nder mundesite me te mira per lojtaret e rinj eshte perdorimi per depozita dhe terheqje i kartave te kreditit apo debitit. Nje Visa apo Visa Electron gjithashtu dhe Master Card jane nje mundesi e mire per te kursyer tere kohen qe ju kerkon hapja e nje llogarie ne nje e-wallet, llogari bankare elektronike, aq me teper qe shqiptaret jane duke hasur ne veshtiresi te medha aktualisht qe prej bllokimit te lojrave te fatit dhe llotove sportive qe nga 1 janari 2019.

Produket e tjera, tashme sic eshte bere tradite si Casino, Live Casino etj ofrohen ne Librabet, per te pasuruar sa me teper eksperiencen e lojtareve te regjistruar.

Gjithashtu tournaments, jane nje aktivitet terheqes per lojtaret egzistente per te perfituar apo provuar fatin me mundesi te reja, per te shtuar me teper para ne llogarine e tyre.

Nuk gjen kompanine nga vendi ku jeton? Kontrollo listen e shteteve

Luaj në Librabet