William Hill

 • Licensuar në Gibraltar
 • Listuar në London Stock Exchange
 • Rezultate live real time
 • Luaj nga: Telefon, Tabletë, Desktop
200% deri në $1000 Bonusi i Regjistrimit
William Hill Screenshot
William Hill

Baste Online në William Hill, një analizë e detajuar!

baste online

Bazat e kësaj kompanie që ofron baste online janë në Britaninë e Madhe dhe tashmë William Hill është një markë e njohur globalisht. Me reputacionin si një nga bookmakers-at më të besuar dhe me cilësinë më të lartë në botë, bastvënësit kanë të drejtë që të jenë entuziastë,sepse kjo kompani gjigante është përhapur në të gjithë botën.

Aplikacioni për baste online në William Hill, mund të shkarkohet në smartfon dhe tabletë.

Llojet e sporteve:

Futboll amerikan,futboll evropian, futboll australian, bejzboll, basketboll, kriket, çiklizëm,golf, gara me qen,garat e kuajve, hokej mbi akull, artet marciale, sportet e motorëve,regbi,tenis e shumë sporte të tjera.

Platforma dhe llojet e basteve

Faqja e internetit të William Hill është shumë e lehtë për t’u përdorur. Të gjitha seksionet e basteve janë të vendosura në të majtë të faqes, duke përfshirë një menu të shpejtë të përzgjedhjes që liston llojet e garave, sporteve dhe basteve të drejtpërdrejta(live),promocionet dhe rezultatet aktuale.

Në krye të faqes ju keni akses në të gjitha kategoritë e ndryshme të sporteve në dispozicion për të vënë baste online,dhe brenda secilës prej këtyre kategorive ka disa kampionate, gara dhe ngjarje. Në anën e djathtë ju mund të shihni të gjitha bastet që keni vendosur dhe më pas ju konfirmoni shumën që dëshironi të vendosni. Brenda skedinës së basteve ju mund të shihni koefiçientët, bastin total dhe fitimin e mundshëm.Gjithashtu në kryefaqe do të gjeni blogun William Hill që përmban këshilla sportive dhe lajme mbi bastet aktuale.

Sportet kryesorë ku lojtarët mund të vendosin baste online:

 • Futboll evropian
 • Futboll amerikan
 • Futboll australian 
 • Badminton
 • Bejzboll
 • Basketboll
 • Boks
 • Kriket
 • Çiklizëm
 • Lojë me shigjeta
 • Zgjedhjet elektorale
 • Argëtim
 • Financat
 • Golf
 • Gara me qen
 • Hendboll
 • Gara me kuaj
 • Gara me harqe
 • Hokej mbi akull
 • Arte marciale
 • Motor Sport
 • Netboll
 • Kampionati i regbit
 • Bilardo
 • Sërf
 • Tenis
 • Volejboll

Bonuset për baste online, promocionet dhe garat  

Nëse regjistroheni për herë të parë në William Hill, ju keni të drejtë për një bonus deri në 700 $ kur bëni depozitimin e parë dhe vendosni bastin tuaj të parë. 

Në email-in tuaj të regjistruar ju do të merrni njoftime kur William Hill ofron promocione, shpërblime dhe konkurse të tjera, si p.sh. baste online falas, ofertat e reja dhe turne të ndryshëm.

Baste online në celular dhe tabletë

William Hill ka aplikacionin e tij për të vendosur baste onlline, i cili mund të shkarkohet lehtësisht në pajisjet iOS dhe Android,ose ju mund të përdorni faqen e internetit të telefonisë së lëvizshme dhe të tabletave. Të gjithë smartfonët dhe tabletat e fundit modernë janë në përputhje me shfletuesin(browser), duke përfshirë:

 • Pajisjet e Apple iOS
 • Pajisje Android
 • Windows celular dhe tableta
 • Telefonat BlackBerry
 • Telefonat e sistemit operativ Symbian (për shembull, Motorola dhe Nokia)
 • Pajisjet më të vjetra të të dhënave që përdorin teknologjinë WAP

Mënyrat e depozitimit dhe tërheqjes së parave, siguria dhe licencimi

William Hill përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit digjital për të mbrojtur të gjitha transaksionet financiare; e njejta teknologji e perdorur nga bankat kryesore dhe sistemet e tyre online.

Tërheqësit e parë (dhe kushdo që ka mbajtur llogari për 90 ditë),duhet të tregojë disa prova të identitetit të tij,për të verifikuar se ata janë mbajtësi i llogarisë, në përputhje me standardet e sigurisë të përdorura nga bookmakers me reputacion. Dokumentet e identifikimit për të verifikuar llogarinë tuaj përfshijnë:një kopje të patentës së shoferit, pasaportës ose faturës së shërbimeve (për shembull, një faturë elektrike, telefoni, gazi ose uji që tregon adresën tuaj aktuale).

Selia e William Hill është në Wood Green dhe Leeds (të dyja në Londër), dhe kompania është e licencuar për të operuar në juridiksione të shumta në mbarë botën, përfshirë Australinë, Amerikën, Zelandën e Re dhe Evropën. Ju mund të gjeni më shumë rreth William Hill në seksionin Rreth Nesh në faqen e saj.

Shërbimi ndaj klientit

Ju mund të bisedoni me një operator të stafit tonë në ‘‘live chat’’ nëpërmjet desktopit, celularit ose tabletit,ose mund të kontaktoni një anëtar të stafit me mënyrat e mëposhtme:

 • Adresa e e-mailit: service@williamhill.com.au
 • Shërbimi Australian i përgjithshëm për shërbimin ndaj klientit: 1800 007 238
 • Numri i përgjithshëm i shërbimit ndaj klientit jashtë shtetit: +61 8 8923 8008
 • Numri Australian i garave (pa pagesë): 1800 238 005
 • Numri i garave jashtë shtetit: +61 8 8923 8005
 • Numri i Zelandës së Re (pa pagesë): 0800 106 417
 • Numri sportiv australian (pa pagesë): 1800 238 001
 • Numri i sporteve jashtë shtetit: +61 8 8923 8001
 • Numri i Zelandës së Re (pa pagesë): 0800 106 417

Luaj në William Hill

Mr. Play Sports paguan fitimet në kohë rekord, ofron 100% BONUS deri në 100EURMerr ofertën!!!