22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Bundesliga, Championship – 15.09.2023

Match predictions new

Bayern Munich vs Bayer Leverkusen

Shënohen mbi 2.5 gola

Koeficient 1.30


Në 12 nga 14 ndeshjet e fundit direkte mes Bayern Munich dhe Bayer Leverkusen, të dyja ekipet kanë gjetur rrugën e rrjetës. Bayern Munich është padyshim ekipi favorit për të marrë 3 pikët, teksa bavarezët janë mposhtur vetëm 1 herë në 25 ndeshjet e fundit në fushën e vet. Për më shumë, Bayern fitoi 4-0 ndaj Leverkusen sezonin e kaluar në shtëpi. Edhe kësaj rradhe në Allianz Arena pritet një përballje plot gola, spektakël dhe emocione.

Hull City vs Coventry

Fiton Hull City

Koeficient 2.76


Hull City është i pamposhtur në 4 ndeshjet e fundit në Championship, teksa të zotët e shtëpisë kanë grumbulluar 10 pikë nga këto takime. Coventry nga ana tjetër ka fituar vetëm 1 nga 5 takimet e para për këtë sezon në kampionat. Edhe përballjet e fundit direkte favorizojnë të zotët e shtëpisë, teksa Hull City mori 1 fitore dhe 1 barazim ndaj Coventry sezonin që lamë pas. Në KCOM Stadium pritet një përballje e luftuar, teksa diferencat mes skuadrave janë të vogla, por të zotët e shtëpisë kanë mundësinë ideale për të marrë një rezultat pozitiv.

Southampton vs Leicester City

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 1.55


Në 5 nga 6 përballjet e fundit kompetitive të Southampton, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Leicester City nga ana tjetër ka mbajtur të paprekur portën në vetëm 1 nga 5 ndeshjet e fundit në kampionat. Edhe përballjet direkte mes dy ekipeve janë mbyllur me gola nga të dyja skuadrat, në 4 nga 5 sfidat e fundit. Në St. Marys Stadium pritet që ky trend të vazhdojë.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1La LigaRayo VallecanoVSDeportivo AlavesRayo Vallecano wins1.95
2Serie BVeneziaVSSpeziaVenezia wins2.27
3Ligue 1Paris Saint-GermainVSNiceParis Saint-Germain wins1.50
4Bundesliga 21. FC NurembergVSGreuther Furth1. FC Nuremberg wins2.45
5Bundesliga 2PaderbornVSWehen WiesbadenPaderborn wins1.71
6Eerste DivisieFC Den BoschVSMVV MaastrichtFC Den Bosch wins2.19
7Eerste DivisieFC DordrechtVSJong FC UtrechtFC Dordrecht wins1.82
8Eerste DivisieFC GroningenVSADO Den HaagFC Groningen wins1.57
9Eerste DivisieHelmond SportVSTOP OssHelmond Sport wins1.72
10Eerste DivisieJong AjaxVSFC EmmenFC Emmen wins1.88
11Eerste DivisieJong AZ AlkmaarVSFC EindhovenJong AZ Alkmaar wins2.26
12Eerste DivisieJong PSVVSDe GraafschapDe Graafschap wins2.17
13Eerste DivisieRoda JC KerkradeVSTelstarRoda JC Kerkrade wins1.73
14Eerste DivisieVVV-VenloVSNAC BredaNAC Breda wins2.44
15China Super LeagueBeijing GuoanVSZhejiang ProfessionalBeijing Guoan wins1.91
16China Super LeagueShandong TaishanVSQingdao HainiuShandong Taishan wins1.26
17China Super LeagueShanghai PortVSChangchun YataiShanghai Port wins1.28
18China Super LeagueWuhan Three TownsVSCangzhou Mighty LionsWuhan Three Towns wins1.45
19ChampionshipHull CityVSCoventry CityBoth teams to score1.61
20ChampionshipSouthamptonVSLeicester CityBoth teams to score1.55

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment