22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Bundesliga, La Liga, Ligue 1 – 22.09.2023

Stuttgart vs SV Darmstadt

Shënohen mbi 2.5 gola

Koeficient 1.50


Stuttgart ka shënuar plot 14 gola në vetëm 4 ndeshje në Bundesliga. SV Darmstadt nga ana tjetër ka pësuar 13 gola në 4 sfida në kampionat. Vizitorët pësuan 3 gola në përballjen me modestët e Homburg, në ndeshjen e vlefshme për DfB Pokal. Stuttgart mbetet skuadra favorite për të marrë fitoren, duke marrë parasysh dhe faktorin fushë. Të zotët e shtëpisë kanë shancin të ngjiten në vendin e parë në renditjen e Bundesliga, nëse sigurojnë 3 pikët në Mercedes-Benz-Arena.

Alaves vs Athletic Bilbao

Barazim ose fiton Alaves

Koeficient 1.73


Athletic Bilbao ka fituar vetëm 1 nga 6 ndeshjet e fundit në transfertë. Alaves ndërkohë është një ekip mjaft i fortë në fushën e vet. Të zotët e shtëpisë kanë humbur vetëm 2 nga 27 takimet e fundit në fushën e vet, që prej startit të sezonit të kaluar. Edhe përballjet direkte mes skuadrave tregojnë të njejtën histori, teksa Alaves nuk është mposhtur nga Bilbao në shtëpi, që prej vitit 2003. Edhe kësaj rradhe, në Estadio de Mendizorroza pritet të vazhdojë i njejti trend.

Monaco vs Nice

Fiton Nice

Koeficient 3.25

Nice ka fituar 2 takimet e fundit, përfshirë këtu një fitore mjaft mbresëlënëse ndaj PSG, me rezultatin 3-2. Monaco nga ana tjetër është e pamposhtur në 5 ndeshjet e fundit, por ka siguruar vetëm 1 fitore në 3 takime. Sezonin e kaluar, Nice ia doli të mposhtë ekipin nga principata në shtëpi, me rezultatin 3-0. Kësaj rradhe pritet një përballje më e fortë, por miqtë kanë përsëri mundësi të marrin një tjetër 3 pikësh në Stade Louis II.


Parashikime te tjera ndeshjesh sportive per neser

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Serie ASalernitanaVSFrosinoneSalernitana wins2.48
2Serie ALecceVSGenoaLecce wins2.42
3ChampionshipBirmingham CityVSQueens Park RangersBirmingham City wins1.88
4EredivisieGo Ahead EaglesVSFortuna SittardGo Ahead Eagles wins2.09
5Primeira LigaFamalicaoVSAroucaFamalicao wins2.05
6Saudi Professional LeagueAl AkhdoudVSAl KhaleejAl Akhdoud wins2.60
7Saudi Professional LeagueAl RiyadhVSAl FeihaAl Feiha wins2.48
8Saudi Professional LeagueAl Nassr FCVSAl AhliAl Nassr FC wins1.76
9Saudi Professional LeagueAl WehdaVSAbhaAl Wehda wins1.77
10Eerste DivisieADO Den HaagVSTelstarADO Den Haag wins1.61
11Eerste DivisieFC DordrechtVSJong AZ AlkmaarFC Dordrecht wins2.20
12Eerste DivisieHelmond SportVSFC GroningenFC Groningen wins1.78
13Eerste DivisieJong FC UtrechtVSCambuurCambuur wins1.64
14Eerste DivisieJong PSVVSVVV-VenloVVV-Venlo wins2.17
15Eerste DivisieNAC BredaVSFC EmmenNAC Breda wins2.19
16Eerste DivisieRoda JC KerkradeVSFC Den BoschRoda JC Kerkrade wins1.44
17Eerste DivisieWillem IIVSTOP OssWillem II wins1.31
18Bundesliga 2MagdeburgVSSC PaderbornMagdeburg wins2.13
19Parva LigaCSKA 148VSCherno More VarnaCSKA 148 wins2.17
20Parva LigaBotev PlovdivVSPFC CSKA-SofiaPFC CSKA-Sofia wins2.16

About the author

10 best performing bookmakers for 2023

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

100% deri ne €25 Bonus + €10 Free Bet! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë dhe nuk vlen për depozitat me Skrill ose Neteller!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 750 USD për lojtarët nga North America! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! Perfekte për lojtarët nga USA!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment