22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Euro 2024 Qualifiers 19.11.2023

Sweden vs Estonia

Shënohen mbi 2.5 gola (JO)

Koeficient 2.26

Suedia është mposhtur në 4 nga 7 kualifikueset e Euro 2024. Përballja është me pak rëndësi, pasi kualifikimi është tashmë një objektiv i pamundur për të dyja ekipet. Estonia gjendet në vendin e fundit në grupin F, me vetëm 1 pikë. Suedia nga ana tjetër mban vendin e tretë, por të zotët e shtëpisë ndodhen plot 10 pikë larg Belgjikës në vendin e dytë. Duke qënë se motivimi për të marrë 3 pikët është i vogël nga të dyja skuadrat, në Friends Arena nuk priten gola.

Scotland vs Norway

Fiton Scotland

Koeficient 2.20

Kombëtarja e Skocisë ka fituar 6 nga 7 ndeshjet e fundit në fushën e vet. Për më shumë, të zotët e shtëpisë fituan sfidën e parë me Norvegjinë me rezultatin 2-1, dhe pritet të fitojnë përsëri, kësaj rradhe në fushën e vet. Sidomos duke marrë parasysh faktin se Norvegjia do të zbresë në fushë pa lojtarin e vet më të mirë, Erling Haaland. Bomberi i Manchester City pësoi një dëmtim në miqësoren ndaj Ishujve Faroe. Duke llogaritur dhe faktorin fushë, Skocia i ka të gjitha mundësitë për të marrë 3 pikët në Hampden Park.

Portugal vs Iceland

Fiton Portugal

Koeficient 1.13

Portugalia ka vendosur një rekord, teksa ka fituar 8 ndeshje pa pësuar asnjë gol, në në sfidat e fundit. Të zotët e shtëpisë pritet të marrin një tjetër fitore të lehtë, duke marrë parasysh dhe faktin se diferenca në kualitet me Islandën është tejet e madhe. Miqtë nuk kanë asnjë shans për t’u kualifikuar, dhe rrjedhimisht, motivimi për të marrë një rezultat pozitiv në Estádio Nacional do të jetë mjaft i ulët.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Euro 2024 QualifiersSpainVSGeorgiaOver 2.5 goals1.41
2Euro 2024 QualifiersBelgiumVSAzerbaijanOver 2.5 goals1.39
3Euro 2024 QualifiersHungaryVSMontenegroHungary wins1.70
4Euro 2024 QualifiersSerbiaVSBulgariaSerbia wins1.20
5Euro 2024 QualifiersBosnia and HerzegovinaVSSlovakiaSlovakia wins2.63
6Euro 2024 QualifiersLiechtensteinVSLuxembourgLuxembourg wins1.21
7CAF QualificationSierra LeoneVSEgyptEgypt wins1.27
8CAF QualificationSudanVSDR CongoDR Congo wins1.74
9CAF QualificationZimbabweVSNigeriaNigeria wins1.42
10CAF QualificationBurundiVSGabonGabon wins1.92
11CAF QualificationMozambiqueVSAlgeriaAlgeria wins1.44
12La Liga 2Racing de FerrolVSBurgos CFRacing de Ferrol wins2.10
13La Liga 2Club Deportivo EldenseVSMirandesClub Deportivo Eldense wins2.08
14La Liga 2Real OviedoVSEibarEibar wins2.59
15La Liga 2CartagenaVSAlbaceteAlbacete wins2.52
16La Liga 2Villarreal BVSFC AndorraVillarreal B wins2.51
17Eerste DivisieCambuurVSRoda JC KerkradeCambuur wins1.96
18Eerste DivisieMVV MaastrichtVSNAC BredaNAC Breda wins1.97
19Nations LeagueGuadeloupeVSSt. Kitts and NevisGuadeloupe wins1.20
20Nations LeagueSaint LuciaVSSint MaartenSaint Lucia wins1.28

About the author

10 best performing bookmakers for 2023

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

100% deri ne €25 Bonus + €10 Free Bet! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë dhe nuk vlen për depozitat me Skrill ose Neteller!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 750 USD për lojtarët nga North America! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! Perfekte për lojtarët nga USA!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.