22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, La Liga, Bundesliga, Serie A 01.12.2023

Match predictions new

Las Palmas vs Getafe

Fiton Las Palmas

Las Palmas ka fituar 3 nga 4 ndeshjet e fundit në shtëpi, dhe pavarësisht se Getafe është një kundërshtar i fortë, të zotët e shtëpisë janë favoritë për të marrë 3 pikët. Kjo dhe për faktin se forma e Getafe në transfertë lë shumë për të dëshiruar. Miqtë ende nuk kanë regjistruar një fitore jashtë fushës së tyre në këtë sezon të La Liga, teksa kanë humbur 4 herë dhe barazuar 3 herë. Gjithsesi, në Las Palmas pritet një përballje e fortë, duke marrë parasysh diferencat e vogla në nivel mes ekipeve.

SV Darmstadt vs Cologne

Shënojnë të dyja skuadrat

Cologne ka fituar 4 nga 6 përballjet e fundit direkte me SV Darmstadt. Megjithatë, të zotët e shtëpisë ende nuk kanë fituar një ndeshje në transfertë në këtë sezon të Bundesliga. SV Darmstadt ndërkohë ka regjistruar 2 barazime në ndeshjet e fundit. Duke parë formën e të dyja skuadrave, në Stadion am Bollenfalltor pritet një ndeshje me gola nga të dyja ekipet, pasi diferencat në kualitet gjithashtu janë të vogla.

Monza vs Juventus

Fiton Juventus

Juventus ka fituar 5 nga 7 takimet e fundit në transfertë, duke mos pësuar asnjë gol. “Zonja e Vjetër” është e motivuar dhe favorite për të marrë një tjetër 3 pikësh. Megjithatë, kjo nuk do të jetë tërësisht e lehtë për juventinët, që duhet të përballen me një ekip që i mposhti në të dyja takimet e sezonit të kaluar. Monza është mposhtur vetëm 1 herë në 10 takimet e fundit, por kësaj rradhe i pret një test i vërtetë ndaj Juventus.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Ligue 1ReimsVSStrasbourgReims wins1.82
2ChampionshipPreston North EndVSQueens Park RangersPreston North End wins2.11
3EredivisieSC HeerenveenVSAlmere City FCSC Heerenveen wins1.69
4Turkey Super LigFatih KaragumrukVSIstanbulsporFatih Karagumruk wins1.72
5Turkey Super LigHataysporVSAntalyasporAntalyaspor wins2.51
6Primeira LigaChavesVSVizelaVizela wins2.55
7Belgian Pro LeagueWesterloVSAnderlechtAnderlecht wins1.79
8Saudi Professional LeagueAl FeihaVSDamac FCAl Feiha wins2.06
9Saudi Professional LeagueAl HilalVSAl Nassr FCAl Hilal wins1.91
10Eerste DivisieCambuurVSFC EindhovenSlavia Prague wins1.66
11Eerste DivisieFC Den BoschVSJong AjaxFC Den Bosch wins2.09
12Eerste DivisieFC DordrechtVSRoda JC KerkradeRoda JC Kerkrade wins2.33
13Eerste DivisieFC GroningenVSVVV-VenloFC Groningen wins1.48
14Eerste DivisieHelmond SportVSADO Den HaagADO Den Haag wins2.13
15Eerste DivisieJong FC UtrechtVSJong PSVJong FC Utrecht wins2.13
16Eerste DivisieMVV MaastrichtVSJong AZ AlkmaarMVV Maastricht wins2.40
17Eerste DivisieTOP OssVSDe GraafschapDe Graafschap wins1.76
18Eerste DivisieWillem IIVSFC EmmenWillem II wins2.07
19Bundesliga 2Schalke 04VSVfL OsnabruckSchalke 04 wins1.65
20Bundesliga 2St. PauliVSHamburger SVSt. Pauli wins1.98


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.