22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League 02.12.2023

Premier league match predictions

Arsenal vs Wolverhampton

Shënojnë të dyja skuadrat

Arsenal nuk ka pësuar asnjë humbje në fushën e vet në Premier League gjatë këtij sezoni. Të besuarit e trajnerit Mikel Arteta kanë regjistruar 5 fitore dhe 2 barazime në shtëpi. Nga ana tjetër, Wolverhampton është mposhtur 4 herë në 7 takime në transfertë. Megjithatë, miqtë kanë shënuar në 12 përballjet e fundit në kampionat, dhe mund të gjejnë rrugën e rrjetës dhe ndaj Arsenal në Emirates. Sfida garanton spektakël, por duhet thënë se Arsenal mbetet favorit i fortë për të marrë 3 pikët.

Newcastle vs Manchester United

Fiton Newcastle

Newcastle ka fituar 6 nga 7 ndeshjet e luajtura në fushën e vet, në Premier League këtë sezon. Për më shumë, të zotët e shtëpisë fituan 3-0 përballë United në Old Trafford muajin e kaluar. Manchester United nuk ka një rekord të mirë përballë ekipeve që mbajnë vendet e para në renditjen e Premier League, dhe “Djajtë e Kuq” i pret një tjetër sfidë e vështirë. Miqtë kanë regjistruar rezultate pozitive në kampionat gjatë javëve të fundit, por ato kanë ardhur ndaj ekipeve më të dobëta, dhe paraqitjet nuk kanë qënë asnjëherë bindëse.

Brentford vs Luton

Shënojnë të dyja skuadrat

Në 9 nga 13 ndeshjet e fundit të Luton në Premier League, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Brentford nga ana tjetër ka mbajtur të paprekur portën në vetëm 1 nga 7 përballjet e fundit në fushën e vet. Të zotët e shtëpisë janë favoritë për të marrë 3 pikët, por do të përballen me një Luton që ka shfaqur shenja përmirësimi në javët e fundit. Në Brentford Community Stadium pritet një takim me gola dhe spektakël.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Premier LeagueBurnleyVSSheffield UnitedBurnley wins1.84
2Premier LeagueNottingham ForestVSEvertonEverton wins2.64
3La LigaGironaVSValenciaGirona wins1.71
4La LigaAthletic ClubVSRayo VallecanoAthletic Club wins1.61
5La LigaReal MadridVSGranadaReal Madrid wins1.18
6La LigaOsasunaVSReal SociedadReal Sociedad wins2.29
7Serie AGenoaVSEmpoliGenoa wins1.93
8Serie ALazioVSCagliariLazio wins1.64
9Serie AAC MilanVSFrosinoneAC Milan wins1.46
10BundesligaBayern MunichVSUnion BerlinBayern Munich wins1.16
11BundesligaBochumVSWolfsburgWolfsburg wins2.51
12BundesligaBorussia MonchengladbachVSHoffenheimBorussia Monchengladbach wins2.27
13BundesligaRB LeipzigVSFC HeidenheimRB Leipzig wins1.26
14BundesligaVfB StuttgartVSWerder BremenVfB Stuttgart wins1.43
15ChampionshipWest Bromwhich AlbionVSLeicester CityLeicester City wins2.48
16ChampionshipHull CityVSWatfordHull City wins2.18
17ChampionshipIpswich TownVSCoventry CityIpswich Town wins1.81
18ChampionshipMillwallVSSunderlandSunderland wins2.37
19ChampionshipPlymouth ArgyleVSStoke CityPlymouth Argyle wins2.62
20ChampionshipSouthamptonVSCardiff CitySouthampton wins1.63


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.