22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga, Serie A 12.02.2024

Crystal Palace vs Chelsea

Shënojnë të dyja skuadrat

Chelsea ka pësuar gol në 10 transfertat e fundit, dhe blutë e Londrës pritet të testohen sërish në Premier League, kësaj rradhe nga Crystal Palace në Selhurst Park. Sidomos duke marrë parasysh faktin se të zotët e shtëpisë kanë shënuar plot 11 gola në 3 takimet e fundit. Ndërkohë, në 4 nga 5 ndeshjet e fundit të Chelsea, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Ekipi i trajnerit Pochettino mposhti Aston Villa në takimin e fundit, por do t’i duhet të luftojë përsëri fort për një rezultat pozitiv ndaj Crystal Palace.

Almeria vs Athletic Bilbao

Fiton Athletic Bilbao

Athletic Bilbao ka fituar 5 nga 7 ndeshjet e fundit në kampionat, dhe vizitorët nuk pritet të hasin në probleme ndaj Almeria. Të zotët e shtëpisë nuk kanë fituar asnjë ndeshje deri më tani këtë sezon, teksa kanë regjistruar plot 17 humbje në 23 takime. Për më shumë, përballjet direkte gjithashtu favorizojnë Athletic Bilbao, që ka fituar 10 nga 11 sfidat e fundit ndaj Almeria. Në Estadio de los Juegos Mediterráneos, vizitorët sipas të gjitha gjasave do të marrin një tjetër 3 pikësh.

Juventus vs Udinese

Shënohen më pak se 2.5 gola (JO)

Në 7 nga 9 ndeshjet e fundit të Juventus në fushën e vet, në Serie A, janë shënuar më pak se 3 gola për takim. E njejta statistikë vlen dhe për 5 nga 8 transfertat e fundit të Udinese. “Zonja e Vjetër” u mposht nga Inter me rezultatin 1-0 fundjavën e kaluar, dhe nuk mund t’i falë vetes një tjetër gabim, në garën për titull në Serie A. Megjithatë, Udinese mund t’ia bëjë të vështira gjërat, ekipit të Allegri.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Turkey Super LigTrabzonsporVSHataysporTrabzonspor wins1.74
2Turkey Super LigKayserisporVSBesiktasBesiktas wins1.99
3Turkey Super LigSamsunsporVSAntalyasporSamsunspor wins2.34
4Primeira LigaAroucaVSFC PortoFC Porto wins1.48
5La Liga 2Real ValladolidVSAlbaceteReal Valladolid wins1.87
6Eerste DivisieJong AjaxVSMVV MaastrichtJong Ajax wins2.07
7Eerste DivisieJong FC UtrechtVSJong AZ AlkmaarJong FC Utrecht wins2.49
8Ligue 2Saint-EtienneVSTroyesSaint-Etienne wins1.87
9Premier League IsraelHapoel HaifaVSHapoel JerusalemHapoel Haifa wins2.13
10Turkey 1st LigEyupsporVSGenclerbirligiEyupspor wins1.4
11Liga 1 RomaniaUTA AradVSBotosaniUTA Arad wins2.03
12Liga 1 RomaniaFCV Farul ConstantaVSDinamo BucurestiFCV Farul Constanta wins1.57
13France Championnat NationalNiortVSNancyNiort wins2.17
14France Championnat NationalOrleansVSRouenOrleans wins2.38
15India Super LeagueKerala Blasters FCVSPunjab FCKerala Blasters FC wins1.62
16India I-LeagueGokulam FCVSShillong LajongGokulam FC wins1.6
17Israel Liga LeumitHapoel Ironi Kiryat ShmonaVSHapoel Nof HaGalilHapoel Ironi Kiryat Shmona wins1.61
18Israel Liga LeumitHapoel Kfar SabaVSIhud Bnei Shefa-AmrHapoel Kfar Saba wins1.95
19Israel Liga LeumitSektzia Nes TzionaVSHapoel Nir Ramat HaSharonHapoel Nir Ramat HaSharon wins1.75
20Serie CCrotoneVSBeneventoBenevento wins2.45


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.