22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, UEFA Europa League 21.09.2023

Europa league new

Brighton vs AEK Athens

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 2.14


Në 4 nga 5 ndeshje të luajtura këtë sezon, Brighton ia ka dalë të marrë fitoren. Megjithatë, anglezët gjithashtu kanë pësuar gol në këto sfida. AEK Athens nga ana tjetër ia ka dalë të shënojë gol në 6 nga 7 përballjet kompetitive në këtë sezon të ri. Grekët do ta kenë mjaft të vështirë përballë anglezëve, duke marrë parasysh kualitetin e tyre, si dhe faktorin fushë. Megjithatë, në Amex Stadium pritet një përballje e luftuar dhe me gola nga të dyja palët.

Rangers vs Real Betis

Shënohen mbi 2.5 gola

Koeficient 1.88


Në 3 ndeshjet e Real Betis të luajtura në transfertë këtë sezon, janë shënuar më shumë se 2.5 gola për takim. Nga ana tjetër, në 4 nga 5 sfidat e fundit të Rangers në fushën e vet, janë shënuar më shumë se 3 gola për ndeshje. Rangers janë mjaft të fortë në fushën e tyre, por Real Betis ka potencialin për të surprizuar në Ibrox Stadium. Duke marrë parasysh forcën dhe kreativitetin e ekipeve në sulm, pritet një takim plot gola dhe spektakël.

Ajax vs Marseille

Shënohen mbi 2.5 gola (JO)

Koeficient 2.10


Hollandezët e Ajax kanë shënuar vetëm 1 gol në 3 ndeshjet e fundit. Marseille ndërkohë gjithashtu po kalon një moment të vështirë, teksa kanë barazuar 3 nga 4 takimet e fundit. Në 3 ndeshjet e fundit të francezëve janë regjistruar më pak se 2.5 gola për takim mesatarisht. Të dyja skuadrat kanë pasur probleme në sulm dhe në Johan Cruijff Arena pritet një ndeshje e luftuar, ku ekipet do të përqëndrohen më shumë tek mbrojtja.


Parashikime te tjera ndeshjesh sportive per neser

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1UEFA Europa LeagueOlympiacosVSFreiburgFreiburg wins2.48
2UEFA Europa LeagueWest Ham UnitedVSTSC Backa TopolaWest Ham United wins1.14
3UEFA Europa LeagueSparta PragueVSAris LimassolSparta Prague wins1.51
4UEFA Europa LeagueAtalantaVSRakow CzestochowaAtalanta wins1.27
5UEFA Europa LeagueSturm GrazVSSporting CPSporting CP wins2.00
6UEFA Europa LeagueLASKVSLiverpoolLiverpool wins1.31
7UEFA Europa LeagueUnion St.GilloiseVSToulouseUnion St.Gilloise wins2.06
8UEFA Europa LeaguePanathinaikosVSVillarrealVillarreal wins2.29
9UEFA Europa LeagueRennesVSMaccabi HaifaRennes wins1.47
10UEFA Europa LeagueFC SheriffVSRomaRoma wins1.49
11UEFA Europa LeagueServetteVSSlavia PragueSlavia Prague wins2.00
12UEFA Europa LeagueBayer LeverkusenVSBK HaeckenBayer Leverkusen wins1.14
13UEFA Europa LeagueQarabag FKVSMoldeQarabag FK wins2.44
14Europa Conference LeagueSlovan BratislavaVSKlaksvikSlovan Bratislava wins1.61
15Europa Conference LeagueMaccabi Tel AvivVSBreidablikMaccabi Tel Aviv wins1.17
16Europa Conference LeagueZoryaVSGentGent wins1.40
17Europa Conference LeagueDinamo ZagrebVSFC AstanaDinamo Zagreb wins1.26
18Europa Conference LeagueViktoria PlzenVSBallkaniViktoria Plzen wins1.30
19Europa Conference LeagueClub BruggeVSBesiktasClub Brugge wins1.87
20Europa Conference LeagueGenkVSFiorentinaFiorentina wins2.24

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment