22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Premier League – Manchester United duke monitoruar Ivan Toney

Manchester United është duke monitoruar sulmuesin e Brentford, Ivan Toney. Megjithatë, “Djajtë e Kuq” nuk do të përfshihen në një luftë financiare për shërbimet e tij në verë. Trajneri i United, Erik ten Hag kërkon të sjellë një sulmues të klasit botëror në Old Trafford, për sezonin e ardhshëm, dhe Toney është një nga emrat më të përshtatshëm për teknikun hollandez.

Vet Toney e ka bërë të qartë se dëshiron të largohet nga Brentford në fund të sezonit, për t’iu bashkuar një klubi elitar. Chelsea, Arsenal dhe Tottenham janë të gjithë duke monitoruar situatën, teksa Brentford kërkon rreth 100 milionë paundë për kartonin e sulmuesit. Kjo shifër konsiderohet mjaft e lartë nga drejtuesit e rinj të Manchester United. Mediat angleze kanë raportuar se Sir Jim Ratcliffe është gati të shpenzojë deri në 70 milionë paundë për sulmuesin, dhe nuk dëshiron të futet në një garë për shërbimet e tij. Kjo situate ka bërë që Chelsea dhe Arsenal të kryesojnë momentalisht garën në ndjekje të Toney.

Anglezi ka shënuar plot 70 gola në 126 paraqitje me Brentford në të gjitha kompeticionet. Megjithatë, sulmuesi nuk ka luajtur asnjëherë në Champions League, dhe është aktivizuar vetëm 1 herë me kombëtaren angleze. Kjo është një tjetër arsye që i ka bërë drejtuesit e United mjaft skeptikë për të shpenzuar mbi 70 milionë paundë për kartonin e Toney.

Ratcliffe dhe drejtuesit e tjerë ndërkohë po eksplorojnë dhe mundësinë e rikthimit të Mason Greenwood në ekip. Anglezi luan momentalisht si i huazuar tek Getafe në Spanjë, pas skandaleve jashtë fushës së blertë, që e detyruan të largohet nga United. Tashmë klubi anglez duhet të vendosë nëse do të shesë përfundimisht kartonin e Greenwood, apo të rikthejë lojtarin në ekip, nisur nga nevoja për përforcime në repartin ofensiv. Vendimi pritet të merret më vonë, në prag të sezonit të ri.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.