Skedina e ditës dhe parashikimet e ndeshjeve – 01.03.2021

Everton vs Southampton

Fiton Everton, koeficient 2.05

Duket e pabesueshme, por Southampton ende nuk ka fituar 1 ndeshje në Goodison Park në Premier League këto 21 vitet e fundit. Për më shumë, vizitorët do ta kenë mjaft të vështirë përballjen me Everton duke marrë parasysh se kanë humbur 7 nga 8 ndeshjet e fundit. Nga ana tjetër, të zotët e shtëpisë ndihen besimplotë se mund të fitojnë këtë sfidë. Një armë e fortë e Everton është dhe sulmuesi Richarlison i cili ka gjetur rrugën e rrjetës në 4 ndeshjet e fundit.

Real Madrid vs Real Sociedad

Fiton Real Madrid, koeficient 2.00

Megjithëse ka pasur momente jo të mira këtë sezon, madrilenët e Real Madrid kanë fituar 4 ndeshjet e fundit në kampionat. Ndërkohë Real Sociedad ka fituar vetëm 2 nga 7 ndeshjet e fundit në transfertë në La Liga dhe përballë skuadrës së Zidane i pret një përballje mjaft e vështirë. Të zotët e shtëpisë kanë fituar 5 nga 6 takimet e fundit në shtëpi me rezultatin 2-0, duke shfaqur shenja të vazhdueshme përmirësimi që prej startit të sezonit.

Benfica vs Rio Ave

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.80

Skuadra e Benficas ka fituar 8 përballjet e fundit me Rio Ave dhe është favoritja kryesore për të rrëmbyer 3-pikëshin dhe në këtë sfidë. Në fakt, në 6 nga 7 takimet e fundit mes skuadrave janë shënuar mesatarisht mbi 2.5 gola për ndeshje. Rio Ave duket si kundërshtari perfekt për Benfica-n e cila do të kërkojë t’i rikthehet fitores pas barazimit pa gola përballë Farense.

Parashikime të tjera, Bundesliga 2, Primeira Liga, Turkey 1st Lig etj (1 Mars)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (CES)Parashikimi i ndeshjesKoeficenti
Primeira LigaMoreirenseVSBelenenses SAD9:15PMBarazim (X)3.00
Belgian Pro LeagueOud-HeverleeVSRoyal Antwerp FC8:45PMFiton Royal Antwerp FC (2)2.00
Segunda DivisionMirandesVSMalaga7:00PMFiton Mirandes (1)2.25
Bundesliga 2St. PauliVSHamburger SV8:30PMBarazim ose fiton St. Pauli1.72
Eerste DivisieExcelsiorVSJong Ajax6:45PMShënohen mbi 2.5 gola1.36
Eerste DivisieNAC BredaVSTOP Oss9:00PMShënojnë të dyja skuadrat1.66
Turkey 1st LigTuzlasporVSAdanaspor11:30AMFiton Tuzlaspor (1)1.66
Turkey 1st LigMenemensporVSBoluspor2:00PMShënojnë të dyja skuadrat1.80
Turkey 1st LigBalıkesirsporVSAnkaraspor5:00PMFiton Balikesirspor (1)1.83
Luaj bastin e rradhës në këto bastore sportive!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
4.8 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Pyetje të shpeshta!

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

Në rastin më të mirë saktësia arrin deri në 95%. Nga kontaktet tona me lojtarë të ndryshëm ka skedina që dalin plotësisht të sakta. Sigurisht kjo nuk ndodh gjithmonë por përgjithësisht parashikimet tona janë të sigurta nga 70% deri 95%!

Po. Shumica e faqeve të basteve online kanë filluar të pranojnë bitcoins si metodë pagese. Jo vetëm bitcoin, por etherum dhe shumë crypto currency të tjera.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

Faqet e basteve që pranojnë bitcoins janë gjithmonë në rritje. Po rendisim një pjesë të tyre:

Për EuropënRegjistrohuPër USA ( jo vetëm )Regjistrohu
22bet RegjistrohuBetNowRegjistrohu
BetwinnerRegjistrohuMy BookieRegjistrohu
MelbetRegjistrohuBetUSRegjistrohu
MegapariRegjistrohu
LibrabetRegjistrohu

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Koeficientët e basteve janë “raporti midis shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
10bet
10bet

100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë! Bonus Code: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

>> 10bet Sports 2021 <<, merr 50 EUR BONUS, UK, Sweden, Canada, Kosovo, Macedonia!!!

X