Pros
 • E licensuar në: Belgium Gaming Commission
 • Ofron Live Betting, Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2011
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk operon në pjesën më të madhe të botës
betfirst platform

Baste dhe rezultate live në betFirst

Një nga arsyet kryesore përse menduam të ofrojmë betFirst, si një kompani që oron baste dhe rezultate live, është se ajo operon në Belgjikë, ku komuniteti i shqiptarëve është i madh dhe në rritje. Një ofertë që nuk duhet ta humbisni.

Kush është betFirst?

BetFirst është një ndër operatorët më të suksesshëm në Belgjikë dhe në disa shtete të tjera të Europës. E veçanta e betFirst, përveç faktit që ofron baste dhe rezultate live, është se ndryshe nga kompanitë e tjera të liçensuara në Maltë apo UK, ajo është plotësisht e liçensuar dhe e rregulluar me ligj në shtetin Belg.

Sportet në betFirst

BetFirst ofron mbi 40 kampionate të ndryshme në platformën e saj. Bastet dhe rezultatet live ofrohen si për kampionatet belge të futbollit, ashtu edhe për ato Evropiane, ku kompania është e fokusuar për të dyja më të njëjtin seriozitet. Më kryesoret do të përmendnim:

 • Futboll Evropian
 • Hokej në akull
 • Basketboll
 • Bejzboll
 • Futboll Amerikan
 • Tenis
 • NBA etj.

Koefiçentët nuk janë maksimalisht të lartë për ndeshjet midis skuadrave të njohura, megjithatë kompania mundohet të ruajë një balance midis konkurenteve të saj dhe ti ofrojë lojtarëve të saj koefiçientë të konsiderueshëm.

Platforma

Të gjitha ndeshjet dhe rezultatet e ndeshjeve mund ti ndiqni live nga platforma e betFirst. Kampionatet e hokejit dhe të basketbollit janë gjithashtu pjesë e basteve në betFirst. Në periudhë afatgjatë, hokeji në akull, bejzbolli dhe tenisi rekomandohen si më fitimprurëset.

Në faqen e kompanisë gjithashtu, do të përditësoheni me lajmet dhe ndryshimet më të reja të basteve dhe koefiçientëve. Bastet nga telefoni janë gjithashtu të mundshme në betFirst. Kompania ofron dhe një aplikacion që mund të instalohet në telefon, që e bën të gjithë proçesin akoma dhe më të thjeshtë, pa qenë nevoja të navigoni gjithmonë nga shfletuesi juaj, Chrome, Moxilla  apo Safari.

Metodat e Pagesave

Mënyrat e pagesave janë nga më të përhapurat që përdoren nga të gjithë njerëzit, duke shtuar edhe PayPal, si një nga mënyrat më të leverdishme në treg, gjithashtu edhe:

Ju ftojmë të provoni eksperiencën tuaj me baste dhe rezultate live, si dhe skedina online në betFirst.

Shtetet nga ku mund të luani janë: Belgjika, Gjermania, Hollanda dhe Luksemburgu

Aplikohet opsioniCashout që ju lejon të tërhiqni paratë tuaja përpara përfundimit të ndeshjes.

betFirst cashout option

Është betFirst mashtrim apo jo?

betFirst operon vetëm në 5 shtete, ka një licensë të rregullt në shtetin Belg dhe kjo na bën të besojmë që betFirst nuk ka lidhje me mashtrimin. I vetmi problem janë shtetet e limituara.

betFirst Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedhat:
4.8 rating

One Reply to “betFirst”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
10bet
10bet

100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë! Bonus Code: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

>> 10bet Sports 2021 <<, merr 50 EUR BONUS, UK, Sweden, Canada, Kosovo, Macedonia!!!

X