22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2018
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
campo bet

Analizë e Campo Bet

Bastore Campo Bet me një shumicë kampionatesh dhe koefiçientë vërtet konkurues. E themi me bindje të plotë që koefiçientët janë konkurues për faktin e vetëm se, kompania sapo është krijuar, dhe është një faqe e re bastesh, një kompani me një aspirim të lartë drejt rrugës së suksesit në industrinë e basteve sportive. 

Sportet dhe mënyrat e betit në Bastore

Tifozët e futbollit do të ndjehen më shumë se të nderuar dhe të lumtur në sajë të ofertave, sepse keni mundësinë të vendosni bastet tuaja me disa nga shanset më të mëdha në listat sportive online. Ju mund të përzgjidhni deri në 700 mënyra bastvëniesh në çdo event të futbollit, Handikap Aziatik dhe shumë baste të veçanta, në mesin e tyre.

Baste me kombinim, golashënuesit, kombinim rezultatesh të sakta etj., dhe natyrisht, të gjitha ligat e mëdha dhe kampionatet e tjera sportive. Fatkeqesisht platforma nuk ofron Live Streaming.

Programi VIP i CampoBet

Programi VIP i CampoBet ofron një përvojë ekskluzive për lojtarët më të besueshëm dhe të përkushtuar. Ka pesë nivele të ndryshme VIP në të cilat lojtarët mund të përparojnë:

 • Fillimtar
 • Amator
 • Profesionist
 • Klase Botërore
 • Legjendë

Duke përparuar nëpërmjet këtyre niveleve, ata mund të shijojnë përfitimet dhe avantazhet e ndryshme, të cilat mund të përfshijnë:

 • Kufije më të larta të tërheqjes së parave
 • Bonusë rimbursimi në para
 • Ndihmë të personalizuar nga një menaxher llogarie
 • Promovime dhe oferta ekskluzive
 • Koha më e shpejtë për procesimin e tërheqjeve

Megjithatë, është e rëndësishme të theksohet se kriteret specifike për hyrjen dhe përparimin në programin VIP nuk janë të përcaktuara qartë në informacionin e dhënë. Duket se ky program mund të bazohet në ftesë ose të ketë kritere që komunikohen brenda platformës. Për të mësuar më shumë rreth programit VIP të CampoBet dhe kriteret e tij, lojtarët inkurajohen të vizitojnë seksionin VIP në faqen e internetit të CampoBet ose të kontaktojnë shërbimin e klientëve për informacion të detajuar.

Bonusi dhe promocionet

Lojtarët e rinj që regjistrohen në bastore Campo Bet do të përfitojnë një bonus 100% deri në 150$ dhe do të kenë mundësi të përdorin metoda depozitash pa fund, si: Neteller, Skrill, Mastercard, Visa Debit dhe Credit si dhe shumë të tjera të cilat i gjeni në të djathtë të detajeve të kompanisë. 

Shërbimi i klientit është një prioritet, ndaj, do të keni mundësi të komunikoni me agjentët në Live Chat në disa gjuhë të ndryshme, si: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Polonisht, Portugalisht, Rusisht, Suedisht.

Disa nga llojet e sporteve të ofruara

 • American Football
 • Australian Football
 • Badminton, Bandy, Basketball, Boxing, Cricket
 • Cycling, Darts, Floorball
 • Football, Futsal, Golf, Handball, Ice Hockey, MMA
 • Motor Sports, Rugby, Rugby Union, Snooker, Squash
 • Tennis, US Sports, Volleyball, Water Polo, Βaseball

Asistenca e Klientit në Casino Campobet

Nëse hasni probleme në Campobet, ata kanë një shërbim të asistencës së klientëve të disponueshëm 24/7. Mund të lidheni me ta në disa mënyra:

Email: Mund të dërgoni një email në support@campobet.com, dhe ata do të përgjigjen pyetjeve apo çështjeve tuaja.

Biseda në drejtpërdrejtë (Live Chat): Për ndihmën më të shpejtë, mund të bisedoni me ekipin e tyre të asistencës në kohë reale përmes faqes së internetit.

Telefon: Ata kanë gjithashtu një numër telefoni, por ai nuk është i disponueshëm gjithmonë, kështu që zakonisht është më e shpejta biseda në drejtpërdrejtë.

Casino Campobet është aty për të ju ndihmuar kurdoherë të keni nevojë për asistencë, duke siguruar që përvoja juaj në lojë të shkojë pa vështirësi.

Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Ç’është Campo Bet?

Campo Bet është një platformë lojërash në internet që ofron lojëra kazino dhe opsione bastimi në sporte të ndryshme. Ajo ofron përdoruesve një platformë të sigurt dhe argëtuese për të luajtur dhe bastuar në lojërat e tyre të preferuara, ndërsa ofron bonusë tërheqëse dhe promovime.

A është Campo Bet një platformë lojërash me licencë?

Po, Campo Bet posedon një licencë të vlefshme lojërash nga një autoritet i njohur regulator. Kjo siguron lojë të drejtë, pagesa të besueshme dhe respektim të standardeve të rrepta të industrisë, duke ofruar përdoruesve një përvojë lojërash të sigurt dhe besuese.

Çfarë lloj lojërash janë të disponueshme në Campo Bet?

Campo Bet ofron një gamë të gjerë lojërash, përfshirë makinat e lojërave, lojërat e tavolinës si blackjack dhe ruletë, lojëra me krupierë të gjallë dhe opsione bastimi në sporte të ndryshme që përfshijnë sporte të njohura si futbolli, basketbolli, tenisi dhe më shumë.

Si mund të depozitoj para në Campo Bet?

Campo Bet ofron disa metoda të përshtatshme depozitimi, duke përfshirë kartat e kreditit/debitit, portofollet elektronike, transferet bankare dhe vouchera parapaguar. Thjesht zgjidhni metodën tuaj të preferuar në seksionin e kasës, ndiqni udhëzimet dhe paratë tuaja do të jenë të disponueshme për bastim në pak kohe.

A ka bonusë ose promovime në Campo Bet?

Po, Campo Bet ofron bonusë emocionuese dhe promovime për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave. Këto mund të përfshijnë bonusë pritje, bonusë depozite, rrotullime falas, rimbursime të parave dhe shpërblime për besnikërinë.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

Rishikimi i Campo Bet Sports Details


Mënyrat e depozitimit:
Astropay B-Pay Bancontact Bancontact Mobile përmes Hipay Bancontact përmes Checkout Bank Transfer Bank Wire Transfer Click and Buy DIRECTebanking easyEFT ECO EcoCard Ecopayz Entropay Epay Fast Bank Transfer Giropay iDeal InstaDebit Jetson Wallets Maestro Mastercard Mister Cash Money Order MuchBetter Neosurf Neteller Paysafecard Siru Mobile Skrill Skrill 1 Tap Sofort Banking Ticket Premium Trustly Ukash UnionPay Visa Visa Debit Visa Electron Wire Transfer Zcash

Mënyrat e tërheqjes:
Bank Transfer ECO ecoPayz Entercash Entropay Giropay HiPay Instadebit Maestro MasterCard Money Order Neosurf Neteller Paysafe Card Skrill Sofort Banking Trustly Visa Visa Debit Visa Electron

Shtetet e ndaluara:
USA

Licensat:
Curacao eGaming

Gjuhët e ofruara:
EN DE ES

Monedhat:
EUR Pound US dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official Campobet Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★