Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2018
 • Ofron tërheqje të parakohshme nga basti
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE STREAMING
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Campo Bet

Bastore Campo Bet me një shumicë kampionatesh dhe koefiçientë vërtet konkurues. E themi me bindje të plotë që koefiçientët janë konkurues për faktin e vetëm se, kompania sapo është krijuar, dhe është një faqe e re bastesh, një kompani me një aspirim të lartë drejt rrugës së suksesit në industrinë e basteve sportive. 

Sportet dhe mënyrat e betit në Bastore

Tifozët e futbollit do të ndjehen më shumë se të nderuar dhe të lumtur në sajë të ofertave, sepse keni mundësinë të vendosni bastet tuaja me disa nga shanset më të mëdha në listat sportive online. Ju mund të përzgjidhni deri në 700 mënyra bastvëniesh në çdo event të futbollit, Handikap Aziatik dhe shumë baste të veçanta, në mesin e tyre.

Baste me kombinim, golashënuesit, kombinim rezultatesh të sakta etj., dhe natyrisht, të gjitha ligat e mëdha dhe kampionatet e tjera sportive. Fatkeqesisht platforma nuk ofron Live Streaming.

Bonusi dhe promocionet

Lojtarët e rinj që regjistrohen në bastore Campo Bet do të përfitojnë një bonus 100% deri në 150$ dhe do të kenë mundësi të përdorin metoda depozitash pa fund, si: Neteller, Skrill, Mastercard, Visa Debit dhe Credit si dhe shumë të tjera të cilat i gjeni në të djathtë të detajeve të kompanisë. 

Shërbimi i klientit është një prioritet, ndaj, do të keni mundësi të komunikoni me agjentët në Live Chat në disa gjuhë të ndryshme, si: Anglisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Polonisht, Portugalisht, Rusisht, Suedisht.

Disa nga llojet e sporteve të ofruara

 • American Football
 • Australian Football
 • Badminton, Bandy, Basketball, Boxing, Cricket
 • Cycling, Darts, Floorball
 • Football, Futsal, Golf, Handball, Ice Hockey, MMA
 • Motor Sports, Rugby, Rugby Union, Snooker, Squash
 • Tennis, US Sports, Volleyball, Water Polo, Βaseball

Campo Bet – Mashtrim apo jo?

Campo Bet është e licensuar në Curacao dhe si e tillë kërkon monitorimin tonë. Duke qenë kompani e re bastesh ofron shërbim të kualifikuar, koeficientë të lartë si dhe metoda pagese të larmishme. Mendojmë që te luash në Campo Bet është e sigurtë.

4.5 rating

One Reply to “Campo Bet Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

22bet sports, kompania më e mirë për 2020, koeficientët më të lartë treg, pranohen depozita me bitCoins!!!!

X