Parashikime bastesh, koeficientët e ndeshjeve – 23.02.2021

Lazio vs Bayern Munich

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.50

Skuadra e Lazios ka shënuar gol në secilën prej 27 ndeshjeve të fundit. Italianët gjithsesi do të jenë përballë një testi mjaft të vështirë kësaj rradhe. Gjermanët e Bayern Munich janë të pamposhtur prej 17 ndeshjesh në Champions League, duke fituar 16 prej tyre. Kjo do të thotë se Lazios do t’i duhet një përpjekje më e madhe se zakonisht për të depërtuar në portën kundërshtare. Gjithsesi ka shpresë pasi 4 nga 6 ndeshjet e fazës në grupe të Bayern Munich janë mbyllur me gola nga të dyja palët.

Atletico Madrid vs Chelsea

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.53

6 nga ndeshjet e Chelsea nën drejtimin e trajnerit të ri Thomas Tuchel kanë përfunduar me më pak se 3 gola. Ky tregues mund të mos jetë dhe aq domethënës, por mund të rezultojë përcaktues për rezultatin në qoftë se marrim parasysh se dhe Atletico Madrid gjendet në të njejtat shifra. 4 ndeshjet e fundit të spanjollëve kanë prodhuar vetëm 6 gola gjithsesj. Për më shumë, djemtë e Simeone kanë barazuar 3 nga 4 përballjet e fundit në kompeticionin elitar.

Leeds vs Southampton

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.53

Në 9 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, skuadra e Leeds ka mbajtur vetëm 1 herë të paprekur portën e saj. Për më shumë, të zotët e shtëpisë kanë fituar vetëm 3 nga këto përballje. Ndërkohë Southampton vjen më konfidente këtë takim, pas atij barazimi në shifrat 1-1 përballë Chelsea në fundjavë. Pritet një përballje interesante, me të dyja skuadrat të etura për pikë.

Parashikime të tjera, Championship, Turkey 1st Lig (23 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (CES)Parashikimi i ndeshjesProbabiliteti
ChampionshipBirmingham CityVSNorwich City8:00PMFiton Norwich City (2)1.66
ChampionshipDerby CountyVSHuddersfield Town8:00PMBarazim ose fiton Derby County1.28
ChampionshipMiddlesbroughVSBristol City8:00PMFiton Middlesbrough (1)1.66
ChampionshipLuton Town vs , ,VSMillwall8:45PMBarazim (X)3.10
ChampionshipRotherham UnitedVSNottingham Forest8:45PMShënohen mbi 2.5 gola2.30
ChampionshipWycombe WanderersVSReading8:45PMShënojnë të dyja skuadrat1.83
Turkey 1st LigBandirmasporVSKeciorengucu12:00PMFiton Bandirmaspor (1)2.30
Turkey 1st LigUmraniyesporVSAdana Demirspor11:30AMFiton Adana Demirspor (2)2.00
Turkey 1st LigAltayVSAltinordu11:30AMFiton Altay (1)1.90
Luaj bastin e rradhës në këto bastore sportive!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X