Parashikime futbolli, Champions League – 25.11.2020

Atletico Madrid vs Lokomotiv Moscow

Fiton Atletico pa pësuar gol, koeficienti. 1.7

Atletico e ka mbajtur portën të paprekur në 4 nga 5 ndeshjet e fundit që kanë luajtur në të gjitha kompeticionet. Ata kanë pësuar vetëm 1 humbje në 36 ndeshjet e fundit në fushën e tyre dhe duke pasur parasysh se përballë kanë një skuadër inferiore për sa i përket potencialit dhe kualitetit të skuadrës, pritet që edhe në këtë ndeshhje të marrin 3 pikët.

Borussia Monchengladbach vs Shakhtar Donetsk

Fiton Monchhengladbach, koeficienti. 1.5

Monchengladbach ka humbur vetëm 1 nga 10 takimet e fundit në të gjitha kompeticionet, dhe në to përshihet edhe një fitore 6-0 pikërisht ndaj Shakhtar në fillim të këtij muaji. Gjermanët kanë një mesatare golash prej 3.33 cdo 90 minuta në këtë sezon të Champions League dhe në rast fitoreje do të jenë në pozita mjaft të favorshme për tu kualifikuar në fazën tjetër të kompeticionit.

Liverpool vs Atalanta

Fiton Liverpool, koeficienti. 1.65

Skuadra e Liverpool ka 4 fitore rradhazi në fushën e saj dhe kanë fituar 6 nga 7 ndeshjet e fundit në shtëpi. Gjithashtu ata i kanë fituar të treja ndeshjet e luajtura në Champions League deri tani madje pa pësuar asnjë gol. Pavarësisht se Atalanta është një skuadër që luan futboll të mirë dhe ka ditur tu shkaktojë probleme edhe skuadrave të mëdha, do të jetë e vështirë që ata të arrijnë të surprizojnë Liverpool në Anfield.

Zgjidh shtetin ku jeton dhe vendos skedinën e rradhës online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X