22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Bundesliga, Ligue 1, Championship 09.02.2024

Borussia Dortmund vs SC Freiburg

Shënojnë të dyja skuadrat

SC Freiburg ka shënuar gol në 12 nga 13 ndeshjet e fundit në Bundesliga. Nga ana tjetër, në 4 takimet e fundit të Borussia Dortmund, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Të zotët e shtëpisë janë favoritë për të marrë 3 pikët, duke marrë parasysh diferencën në kualitet mes ekipeve, si dhe faktorin fushë. Freiburg nga ana tjetër është mposhtur në 2 ndeshjet e fundit me rezultatin 3-1, por megjithatë, pritet të gjejë rrugën e rrjetës në Signal Iduna Park.

Marseille vs Metz

Fiton Marseille

Metz po kalon një moment mjaft të vështirë në Ligue 1, teksa është mposhtur në 7 ndeshjet e fundit dhe ka shënuar vetëm 2 gola përgjatë këtyre takimeve. Marseille nga ana tjetër ka mbajtur të paprekur portën e vet në 6 nga 10 ndeshjet e fundit në shtëpi, në kampionat. Të zotët e shtëpisë kanë jo vetëm avantazhin e fushës, por zotërojnë dhe më shumë kualitet sesa kundërshtarët në organikën e tyre. Për këtë arsye, Marseille pritet të marrë 3 pikët në Orange Vélodrome.

Sheffield Wednesday vs Birmingham

Fiton Birmingham

Sheffield Wednesday nuk ka fituar asnjë nga 5 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Për më shumë, të zotët e shtëpisë u eleminuan nga FA Cup pas disfatës së thellë ndaj Coventry, me rezultatin 4-1. Birmingham nga ana tjetër ka fituar 2 nga 4 përballjet e fundit, me rezultatin 2-1. Për më shumë, vizitorët fituan takimin e parë ndaj Sheffield Wednesday për këtë sezon, me rezultatin 2-1, dhe pritet të marrin një tjetër rezultat pozitiv në Hillsborough Stadium.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1La LigaCadizVSReal BetisReal Betis wins2.66
2Serie ASalernitanaVSEmpoliSalernitana wins2.38
3EredivisieRKC WaalwijkVSNEC NijmegenNEC Nijmegen wins2.32
4Turkey Super LigAdana DemirsporVSKasimpasaAdana Demirspor wins2.21
5Portugal Primeira LigaCF EstrelaVSPortimonenseCF Estrela wins2.06
6Serie BComoVSBresciaComo wins1.87
7Bundesliga 2Hamburger SVVSHannover 96Hamburger SV wins1.74
8Bundesliga 2Wehen WiesbadenVS1. FC NurembergWehen Wiesbaden wins2.21
9Eerste DivisieDe GraafschapVSWillem IIWillem II wins2.23
10Eerste DivisieJong PSVVSFC EmmenFC Emmen wins2.02
11Eerste DivisieNAC BredaVSFC EindhovenNAC Breda wins1.58
12Eerste DivisieRoda JC KerkradeVSFC DordrechtRoda JC Kerkrade wins1.54
13Eerste DivisieTelstarVSHelmond SportTelstar wins2.22
14Liga 1 RomaniaOtelul GalatiVSU Craiova 1948Otelul Galati wins2.43
15Liga 1 RomaniaCS Universitatea CraiovaVSUniversitatea ClujCS Universitatea Craiova wins1.88
16Algeria Ligue 1MC OranVSASO ChlefMC Oran wins1.81
17Algeria Ligue 1ES SetifVSUSM KhenchelaES Setif wins1.52
18Israel Liga LeumitHapoel Ironi AkkoVSHapoel Ramat GanHapoel Ironi Akko wins2.04
19Israel Liga LeumitIroni TiberiasVSHapoel AfulaIroni Tiberias wins1.37
20Israel Liga LeumitMaccabi HerzliyaVSBnei YehudaBnei Yehuda wins1.69


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.