Parashikime ndeshjesh, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, 15.01.2021

Union Berlin vs Bayer Leverkusen

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70

Si Union Berlin ashtu dhe Leverkusen duken të dy mjaft të favorizuar për të gjetur rrugën e rrjetës në këtë përballje interesante të vlefshme për Bundesliga. Të dyja ekipet kanë një mesatare mbi 2 gola të shënuar për ndeshje këtë sezon. Sikur të mos mjaftonte kjo, të zotët e shtëpisë kanë shënuar në të gjitha ndeshjet e zhvilluara deri më tani në kampionat, plot 15. Ndërsa Bayer Leverkusen ka shënuar po ashtu në të gjitha, përveç 2 përballjeve. Pritet një sfidë e luftuar.

Lazio vs Roma

Fiton Roma, koeficient 2.30

Roma është ende e pamposhtur në shtëpinë e saj këtë sezon. Në Stadio Olimpico, kryeqytetasit ia kanë dalë të fitojnë 6 ndeshje dhe të barazojnë 3, nga 9 ndeshjet e zhvilluara gjithsej. Gjithashtu ekipi ia ka dalë të rrëmbejë fitoren në 5 nga 7 ndeshjet e fundit të Serie A. Ndërkohë Lazio e këtij sezoni ka pasur mjaft probleme. Megjithatë vizitorët ndodhen vetëm 6 pikë larg Romës në renditjen e përgjithshme. Ky është një avantazh mëse i rikuperueshëm, nëse miqtë ia dalin të bëjnë surprizën e madhe në Olimpico.

Montpellier vs Monaco

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.61

Në 4 nga 5 përballjet që Montpellier ka zhvilluar me Monaco, të dyja ekipet ia kanë dalë të gjejnë rrugën e rrjetës. Ky trend me shumë gjasa do të përsëritet dhe ditën e premte. Monaco vjen disi më e avantazhuar në këtë përballje. Kjo duke marrë parasysh formën e mirë të vizitorëve, të cilët kanë rrëmbyer 3-pikëshin në 3 nga 4 përballjet e fundit në transfertë në Ligue 1. Gjithsesi transferta në Montpellier është delikate dhe pakujdesia më e vogël nga ana e miqëve, mund të shfrytëzohet nga të zotët e shtëpisë.

Parashikime të tjera, Primeira Liga, Serie B, Turkey Super Lig (15 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Sporting CP vs Rio AveFiton Sporting1.50
FC Porto vs BenficaBarazim ose fiton Benfica1.72
Chievo Verona vs Virtus EntellaFiton Chievo Verona1.61
L.R. Vicenza Virtus vs FrosinoneShënojnë të dyja skuadrat1.80
Genclerbirligi vs Fatih KaragumrukShënohen mbi 2.5 gola1.75
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X