Parashikime ndeshjesh, Champions League, Premier League -15.03.2023

Napoli vs Eintracht Frankfurt

Fiton Napoli

Koeficient 1.50

Napoli po kalon një moment fantastik teksa ka fituar 8 nga 9 ndeshjet e fundit. Napoletanët kanë dominuar totalisht Serie A këtë sezon, por forma e tyre në Europë ka qënë gjithashtu mjaft impresive. Italianët fituan takimin e parë ndaj Eintracht Frankfurt në Gjermani me rezultatin 2-0. Frankfurt ia ka dalë të shënojë rregullisht në transfertë gjatë këtij sezoni, por përballë Napolit në Stadio San Paolo, ky duket një mision mjaft i vështirë. Sipas të gjitha gjasave, të zotët e shtëpisë do të sigurojnë një tjetër fitore në fushën e tyre.

Real Madrid vs Liverpool

Shënohen mbi 2.5 gola

Koeficient 1.52

Real Madrid ia doli të fitojë me rezultatin spektakolar 5-2, në sfidën e parë përballë Liverpool në Angli. Kjo do të thotë se “The Reds” duhet të hidhen në sulm që në fillim të takimit, nëse ëndërrojnë të bëjnë përmbysjen e madhe në Santiago Bernabeu. Duke marrë parasysh faktin që Real Madrid ka pësuar gol në 4 nga 5 ndeshjet e fundit, pritet një takim spektakolar. Liverpool ndërkohë nuk ka asgjë për të humbur dhe të besuarit e trajnerit Klopp do të tentojnë të realizojnë të pamundurën.

Brighton vs Crystal Palace

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 2.09

Në 10 nga 11 përballjet e fundit direkte mes Brighton dhe Crystal Palace, të dyja ekipet kanë gjetur rrugën e rrjetës. Palace është paraqitur më mirë në këto takime direkte, por Brighton po kalon një moment më të mirë në javët e fundit. Crystal Palace ende nuk e ka shmangur rrezikun e rënies nga kategoria, ndërkohë që Brighton ndodhet në një pozicion shumë më të mirë, teksa të zotët e shtëpisë janë në ndjekje të një vendi në kupat e Europës sezonin e ardhshëm.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Premier LeagueSouthamptonVSBrentfordBoth teams to score1.85
iEuropa Conference LeagueIstanbul BasaksehirVSGentIstanbul Basaksehir wins2.14
3ChampionshipBlackburn RoversVSReadingBlackburn Rovers wins1.78
4ChampionshipCardiff CityVSWest Bromwich AlbionWest Bromwich Albion wins2.33
5ChampionshipHuddersfield TownVSNorwich CityNorwich City wins1.85
6ChampionshipHull CityVSBurnleyBurnley wins1.84
7ChampionshipLuton TownVSBristol CityLuton Town wins1.85
8ChampionshipSunderlandVSSheffield UnitedSheffield United wins2.32
9Germany Liga 31. FC SaarbruckenVSSpVgg Bayreuth1. FC Saarbrucken wins1.52
10Germany Liga 3Dynamo DresdenVSMSV DuisburgNewport County wins2.09
11Germany Liga 3Freiburg IIVSWehen WiesbadenBoth teams to score1.60
12Germany Liga 3OldenburgVSBorussia Dortmund IIBorussia Dortmund II wins2.24
13Germany Liga 3Waldhof MannheimVSInglostadtWaldhof Mannheim wins1.93
14Azerbaijan Premier LeagueSumqayitVSQarabag FKQarabag FK wins1.21
15Azerbaijan Premier LeagueZiraVSSabah FKSabah FK wins1.73
16Copa ColombiaFortaleza FCVSUnion MagdalenaUnion Magdalena wins2.13
17Copa ColombiaTigres FCVSEnvigadoEnvigado wins2.01
18Copa ColombiaCortuluaVSReal CartagenaCortulua wins1.79
19CONCACAFAtlasVSCD OlimpiaAtlas wins1.28
20CONCACAFAustinVSViolette ACOver 2.5 goals1.13

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Tornado Bet100%, deri në $100Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Bahigo Sportsbook
Bahigo Sportsbook

100% BONUS deri në 400 EUR mbi depozitën e parë! Vetëm për lojtarët nga Turqia dhe Zvicra

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Tornadobet Sportsbook
Tornadobet Sportsbook

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

LSBet Sportsbook
LSBet Sportsbook

100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë!

bet365

Je regjistruar ne 22 BET, provo koeficientet me te larte Online!

X