Parashikime ndeshjesh, Copa del Rey, Carabao Cup – 05/01/2021

Tottenham Hotspur vs Brentford

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.57

Padyshim që për shumë analistë dhe jo vetëm, ndeshja mes Tottenham Hotspur dhe Brentford do të jetë një përballje e lehtë për djemtë e Mourinhos. Pra kualifikimi në raundin tjetër i “spurs-ave” duket gati i sigurtë. Gjithsesi, natyra e kompeticionit është e tillë që për të kaluar në raundin tjetër zhvillohet vetëm një përballje. Ky është një avantazh në letër i Brentford, që pritet të japë gjithçka në fushë për 90 minuta. Në fund të fundit jo gjithmonë të jepet rasti që shorti të të vërë përballë një ekipi mjaft elitar në Premier League.

Zamora vs Villarreal

Fiton Villareal dhe shënon 2+ gola, koeficient 1.53

Këtë vit të ri rikthehet dhe Copa del Rey në Spanjë me mjaft përballje interesante. Në këtë fazë të hershme të kompeticionit shorti ka vënë përballë gjigandët e Villarreal kundrejt modestëve të Zamora të cilët luajnë në kategorinë e tretë të futbollit profesionist në Spanjë. Gjithçka duket e lehtë për Villarreal që pritet të bëjë detyrën. Duke marrë parasysh dhe diferencën e madhe mes dy ekipeve mund të kemi dhe një fitore me goleadë. 

Linares Deportivo vs Sevilla

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.44

Sevilla do të rikthehet gjithashtu ditën e martë në Copa del Rey, në një përballje të lehtë në letër përballë kundërshtarëve modestë të Linares Deportivo. Si çdo vit, skuadra e drejtuar nga Julen Lopetegui ka shfaqur një formë të qëndrueshme në kampionat. Momentalisht Sevilla mban vendin e 6-të, me dy ndeshje më pak se skuadrat e tjera në kampionat. Kjo formë e mirë pritet të reflektohet dhe përballë Linares Deportivo, duke marrë parasysh objektivat seriozë të trajnerit Lopetegui. Por “Rojiblancos” duhet të tregohen të kujdesshëm pasi po luajnë përballë një ekipi që nuk ka asgjë për të humbur.

Parashikime ndeshjesh të tjera, Superliga Turke (5 dhe 6 Janar)

NdeshjaParashikimiKoeficienti
Gaziantep FK vs AnkaragucuShënohet më shumë se 1 gol1.35
Yeni Malatyaspor vs SivassporFiton Sivasspor1.50
Konyaspor vs GalatasarayShënohen mbi 2.5 gola2.00
Besiktas vs RizesporFiton Besiktas1.33
Antalyaspor vs Fatih KaragumrukFiton Antalyaspor2.40
Luaj bastin me koeficientë të lartë në këto kompani bastesh
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X