22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Euro 2024 Qualifiers 17.11.2023

Match predictions new

Moldova vs Albania

Fiton Albania

Koeficient 1.81

Moldavia nuk ka mposhtur asnjëherë Shqipërinë në 6 përballjet e fundit direkte mes skuadrave. Miqtë kanë mbajtur të paprekur portën në 3 përballjet e fundit, dhe janë favoritë për të marrë 3 pikët, duke marrë parasysh formën e tyre në këto kualifikuese. Shqipëria kryeson momentalisht grupin E, dhe fitoi 2-0 në sfidën e parë direkte ndaj Moldavisë. Duke marrë parasysh dhe diferencat në kualitet, miqtë nuk pritet të gabojnë as në këtë ndeshje.

Denmark vs Slovenia

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 2.18

Sllovenia dhe Danimarka kryesojnë grupin H me pikë të barabarta, më saktësisht 19 pikë pas 8 ndeshjeve. Përballja e parë direkte mes ekipeve u mbyll me rezultatin 1-1 dhe edhe kësaj rradhe pritet një sfidë e fortë, me gola nga të dyja skuadrat. Fitorja do të përcaktojë kryesuesin e grupit, dhe përballja është mjaft e rëndësishme, pasi Kazakistani ndodhet në vendin e tretë dhe ka ende shanse për të rrezikuar kryesuesit. Në Parken Stadium pritet një ndeshje e fortë me gola nga të dyja përfaqësueset.

Italy vs North Macedonia

Fiton Italy

Koeficient 1.16

Kombëtarja italiane ka fituar vetëm 4 nga 9 ndeshjet e fundit. Megjithatë, italianët kanë eksperiencën dhe kualitetin e mjaftueshëm për të mposhtur Maqedoninë e Veriut në fushën e vet. Të zotët e shtëpisë duhet të marrin 3 pikët për të mbajtur shpresat për një kualifikim direkt në Euro 2024, dhe Maqedonia mbetet një kundërshtar që mund të hapë probleme. Italianët janë favoritë për të marrë 3 pikët në Stadio Olimpico, por duhet të tregohen të kujdesshëm.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Euro 2024 QualifiersEnglandVSMaltaOver 2.5 goals1.15
2Euro 2024 QualifiersPolandVSCzech RepublicPoland wins2.41
3Euro 2024 QualifiersKazakhstanVSSan MarinoOver 2.5 goals1.37
4Euro 2024 QualifiersFinlandVSNorthern IrelandFinland wins1.95
5CAF QualificationBurkina FasoVSGuinea-BissauBurkina Faso wins1.90
6CAF QualificationCameroonVSMauritiusOver 2.5 goals1.30
7CAF QualificationZambiaVSCongoZambia wins1.60
8CAF QualificationIvory CoastVSSeychellesOver 5.5 goals1.66
9CAF QualificationGuineaVSUgandaGuinea wins2.04
10CAF QualificationLiberiaVSMalawiLiberia wins1.78
11CAF QualificationTunisiaVSSao Tome and PrincipeOver 2.5 goals1.07
12CAF QualificationComosVSCentral African RepublicComos wins2.23
13CAF QualificationGhanaVSMadagascarGhana wins1.26
14CAF QualificationMaliVSChadOver 3.5 goals1.61
15La Liga 2Real ValladolidVSLeganesReal Valladolid wins2.04
16Eerste DivisieFC Den BoschVSTelstarFC Den Bosch wins2.06
17Eerste DivisieVVV-VenloVSWillem IIWillem II wins2.15
18Ligue 1 AlgeriaCS ConstantineVSNC MagraCS Constantine wins1.29
19Ligue 1 AlgeriaEl BayadhVSUS SoufEl Bayadh wins1.44
20Ligue 1 AlgeriaMC AlgerVSJS SaouraMC Alger wins1.49


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.