22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Euro 2024 Qualifiers 18.11.2023

Switzerland vs Kosovo

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 2.08

Në 5 nga 6 ndeshjet e fundit të kombëtares zviceriane, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Të zotët e shtëpisë janë favoritë për të fituar sfidën e vlefshme për kualifikueset e Euro 2024, duke marrë parasysh kualitetin që zotërojnë, nivelin e kundërshtarit, si dhe faktorin fushë. Zvicerianët janë mposhtur vetëm 1 herë në 10 përballjet e fundit kompetitive, megjithatë, ata kanë pësuar gola shpesh herë. Kosova ndërkohë ka kualitetin e duhur për të ndëshkuar miqtë, edhe në fushën e tyre në Stade de Suisse.

Israel vs Romania

Fiton Romania

Koeficient 2.55

Rumania po kalon një moment mjaft të mirë, pasi nuk është mposhtur në asnjë prej 9 ndeshjeve të fundit. Për më shumë, rumunët kanë mbajtur të paprekur portën në 4 nga 6 takimet e fundit kompetitive. Izraeli ndërkohë mbetet një kundërshtar i fortë, sidomos në fushën e vet. Në Pancho Arena pritet një sfidë e luftuar, por duke marrë parasysh formën e Rumanisë në ndeshjet e fundit, miqtë janë favoritë për të dalë nga takimi me 3 pikët.

Netherlands vs Republic of Ireland

Fiton Netherlands

Koeficient 1.20

Republika e Irlandës është mposhtur në 4 nga 6 ndeshjet e fundit kompetitive. Irlandezët i pret një tjetër sfidë e vështirë, teksa do të përballen me Hollandën, një kundërshtar që zotëron shumë më shumë kualitet, si dhe luan në fushën e vet. Hollandezët nuk mund t’i falin vetes gabime, duke qënë se ende nuk e kanë siguruar kualifikimin. Në Amsterdam ArenA “tulipanët” pritet të marrin 3 pikët, pa u munduar shumë.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Euro 2024 QualifiersFranceVSGibraltarOver 2.5 goals1.04
2Euro 2024 QualifiersArmeniaVSWalesWales wins1.88
3Euro 2024 QualifiersLatviaVSCroatiaCroatia wins1.14
4Euro 2024 QualifiersBelarusVSAndorraBelarus wins1.58
5CAF QualificationSenegalVSSouth SudanOver 2.5 goals1.33
6CAF QualificationSouth AfricaVSBeninSouth Africa wins1.63
7CAF QualificationNigerVSTanzaniaTanzania wins2.23
8Nations LeagueBermudaVSSaint Vincent and The GrenadinesBermuda wins1.62
9Nations LeagueBelizeVSFrench GuineaFrench Guinea wins2.17
10Nations LeagueAntigua and BarbudaVSPuerto RicoPuerto Rico wins1.99
11Nations LeagueBahamasVSGuyanaGuyana wins1.09
12Nations LeagueAnguillaVSBonaireBonaire wins1.64
13Nations LeagueJamaicaVSCanadaCanada wins2.44
14Nations LeagueHondurasVSMexicoMexico wins1.52
15National LeagueBarnetVSGateshead FCBarnet wins2.02
16National LeagueBromleyVSAFC FyldeBromley wins1.70
17National LeagueDorking WanderersVSBoreham WoodBoreham Wood wins1.85
18National LeagueEastleighVSAltrinchamAltrincham wins2.14
19National LeagueFC Halifax TownVSWealdstoneFC Halifax Town wins1.97
20National LeagueRochdaleVSAldershot TownRochdale wins1.79

About the author

10 best performing bookmakers for 2023

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

100% deri ne €25 Bonus + €10 Free Bet! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë dhe nuk vlen për depozitat me Skrill ose Neteller!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 750 USD për lojtarët nga North America! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! Perfekte për lojtarët nga USA!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.