22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Euro 2024 Qualifiers 20.11.2023

Match predictions new

Northern Ireland vs Denmark

Shënohen mbi 2.5 gola (JO)

Koeficient 1.70

Irlanda e Veriut është mposhtur në 8 nga 10 ndeshjet e fundit kompetitive. Danimarka nga ana tjetër ka fituar 7 nga 9 sfidat e fundit. Megjithatë, danezët kanë shënuar më shumë se 2 gola për ndeshje, në vetëm 2 nga 9 përballjet kualifikuese për grupin H. Edhe kësaj rradhe, në Windsor Park pritet një ndeshje e luftuar dhe me pak gola. Kjo dhe për shkak të motivimit të ekipeve që është i ulët, duke marrë parasysh se Danimarka është tashmë e kualifikuar për Euro 2024, ndërsa Irlanda e Veriut nuk ka më shanse për të arritur këtë objektiv.

North Macedonia vs England

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 2.38

Anglia është padyshim favorite absolute për të marrë fitoren në Toshe Proeski Arena. Megjithatë, anglezët kanë pësuar gol në 5 nga 6 takimet e fundit në transfertë, dhe nuk është aspak surprizë nëse pësojnë gold dhe ndaj Maqedonisë. Të zotët e shtëpisë kanë shënuar gol në 9 nga 11 ndeshjet e fundit, dhe kanë zhvilluar paraqitje përgjithësisht pozitive në fushën e vet. Me pak fat, maqedonasit mund të gjejnë rrugën e rrjetës dhe ndaj “3 Luanëve”.

Ukraine vs Italy

Shënohen mbi 2.5 gola

Koeficient 1.96

Në 6 nga 7 ndeshjet e fundit të Italisë, janë shënuar më shumë se 2.5 gola për takim. Italianët arritën të fitonin me rezultatin 2-1 sfidën e parë ndaj Ukrainës, në shtëpinë e vet, dhe edhe kësaj rradhe pritet një ndeshje mjaft e luftuar. Sidomos duke marrë parasysh faktin se sfida do të vendosë fatet e kualifikimit për ekipet, të cilat luftojnë të dyja për vendin e dytë në grupin C, që përkthehet në një biletë direkte në Euro 2024.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Euro 2024 QualifiersAlbaniaVSFaroe IslandsAlbania wins1.26
2Euro 2024 QualifiersCzech RepublicVSMoldovaCzech Republic wins1.23
3Euro 2024 QualifiersSan MarinoVSFinlandOver 2.5 goals1.31
4Euro 2024 QualifiersSloveniaVSKazakhstanSlovenia wins1.48
5CAF QualificationDjiboutiVSGuinea-BissauGuinea-Bissau wins1.20
6CAF QualificationChadVSMadagascarMadagascar wins1.59
7CAF QualificationGambiaVSIvory CoastIvory Coast wins1.52
8CAF QualificationSeychellesVSKenyaKenya wins1.11
9CAF QualificationLiberiaVSEquatorial GuineaEquatorial Guinea wins2.18
10CAF QualificationMaliVSCentral African RepublicMali wins1.30
11Nations LeagueMontserratVSBarbadosMontserrat wins1.44
12Nations LeagueArubaVSCayman IslandsAruba wins1.44
13Nations LeagueDominicaVSTurks and Caicos IslandsDominica wins1.24
14La Liga 2LevanteVSRacing SantanderLevante wins2.14
15Euro U21 QualificationSweden U21VSNetherlands U21Netherlands U21 wins1.93
16Euro U21 QualificationWales U21VSDenmark U21Denmark U21 wins1.82
17Euro U21 QualificationGreece U21VSPortugal U21Portugal U21 wins1.56
18Argentina Primera DDefensores de CambaceresVSCA LuganoDefensores de Cambaceres wins1.92
19Argentina Primera DDeportivo ParaguayoVSClub MercedesBoth teams to score2.05
20Argentina Primera DEl PorvenirVSSportivo BarracasEl Porvenir wins2.31


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.