Parashikime ndeshjesh, Kupa e Botës – 23.11.2022

Marok <—VS—> Kroaci

Fiton Kroacia / koeficient 2.20

Kombëtarja e Marokut ka humbur 7 nga 10 ndeshjet e fundit në Kupën e Botës. Kroacia nga ana tjetër po kalon një moment mjaft të mirë, teksa ka fituar 5 takimet e fundit. Kroatët kanë në dispozicion veteranin Modric, i cili me eksperiencën e tij ka shënuar në 3 nga 6 sfidat e fundit me kombëtaren. Diferencat në kualitet janë të mëdha mes ekipeve, dhe pavarësisht se ky botëror ka startuar me surpriza, si disfata e Argjentinës, Kroacia pritet të sigurojë 3 pikët.


Gjermani <—VS—> Japoni

Shënojnë të dyja skuadrat / koeficient 1.80

Japonia ia doli të gjejë rrugën e rrjetës në 3 nga 4 ndeshjet e luajtura në botërorin e kaluar. Gjermania nga ana tjetër fitoi të gjitha ndeshjet kualifikuese për Kupën e Botës, duke shënuar gjithsej 36 gola. Megjithatë, në 6 nga 7 takimet e fundit kompetitive të gjermanëve, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur golin. Japonia ka fituar vetëm 1 nga 8 përballjet e fundit në botëror, por aziatikët kanë potencialin të shkaktojnë dëm në prapavijën gjermane.


Spanjë <—VS—> Kosta Rika

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 2.08

Kosta Rika ia ka dalë të mbajë të mbajë të paprekur portën në 6 nga 7 ndeshjet e fundit kualifikuese. Amerikano-latinët nuk kanë humbur asnjëherë me më shumë se 2 gola diferencë, në 2 botërorët e fundit. Spanja nga ana tjetër shënoi vetëm 1 herë në 2 përballjet e para në Euro 2020. Të besuarit e Luis Enrique kanë hasur probleme në javët e fundit me ekipet që luajnë futboll difensiv, dhe Kosta Rika mund t’i vendosë spanjollët në vështirësi.


Parashikime të tjera, baste të sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1World CupBelgiumVSCanadaBelgium wins1.53
2Egypt Premier LeagueFuture FCVSAswan FCFuture FC wins1.35
3Egypt Premier LeaguePharco FCVSIsmaily SCPharco FC wins2.77
4Egypt Premier LeaguePyramids FCVSNational BankPyramids FC wins1.42
5UEFA Women's Champions LeagueChelsea FC WomenVSReal Madrid WomenChelsea FC Women wins1.68
6UEFA Women's Champions LeagueSlavia Prague WomenVSSKN St. Poelten WomenSlavia Prague Women wins2.04
7UEFA Women's Champions LeagueRoma WomenVSVfL Wolfsburg WomenVfL Wolfsburg Women wins1.49
8Euro U19SerbiaVSNorwaySerbia wins2.07
9Euro U19San MarinoVSNorth MacedoniaOver 2.5 goals1.44
10Bahrain Premier LeagueAl AhliVSAl-HiddAl Ahli wins2.45

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Betfinal100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *