Parashikime ndeshjesh, La Liga, FA Cup, Primeira Liga 25.01.2021

Athletic Bilbao vs Getafe

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.40

Në 4 nga 5 ndeshjet e fundit të Athletic Bilbao në La Liga, janë shënuar më pak se 3 gola. Ndërkohë dhe vizitorët e Getafe janë mjaft të kursyer kur vjen fjala për të shënuar. Vetëm Huesca e vendit të fundit në renditje ka shënuar më pak gola se Getafe këtë sezon. Edhe përballjet e fundit direkte mes 2 skuadrave nuk kanë prodhuar shumë gola. 3 nga këto 5 takime kanë përfunduar në barazim 1-1.

Wycombe vs Tottenham Hotspur

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.80

Megjithëse një kundërshtar modest krahasuar me Tottenham, skuadra e Wycombe ia ka dalë të shënojë në 8 nga 9 ndeshjet e fundit që ka zhvilluar. Ndërkaq, vizitorët e Tottenham kanë pësuar gol në 6 nga 7 takimet e fundit në transfertë. Megjithëse ekipi i Mourinho është padyshim favoriti absolut në këtë përballje, ekziston mundësia që londinezët të kapen të papërgatitur nga kundërshtari i tyre. Për këtë arsye lojtarët e Tottenham Hotspur nuk duhet të nënvlerësojnë kundërshtarin.

SC Farense vs FC Porto

Fiton Porto, koeficient 1.40

Megjithëse në transfertë ekipi i Portos do ta nisë takimin si favorit përballë kundërshtarëve të SC Farense. Sidomos duke marrë parasysh se vizitorët janë të pamposhtur prej 8 takimesh në kampionat, duke fituar 7 prej këtyre përballjeve. Por gjërat nuk do të jenë kaq të lehta.

Farense ka një rekord mjaft impresiv në shtëpinë e tyre, me plot 9 gola të shënuar në 4 ndeshjet e fundit. Ndërkaq Porto, ka pësuar gol në 4 nga 5 përballjet e fundit në transfertë në kampionat. Kjo do të thotë se gjigandët portugezë duhet të tregohen të kujdesshëm. 

Parashikime të tjera, Primeira Liga, Superliga Turke (25 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Benfica vs NacionalFiton Benfica1.25
Rio Ave vs Santa ClaraFiton Rio Ave2.05
Kasimpasa vs SivassporBarazim ose fiton Kasimpasa1.57
Alanyaspor vs AnkaragucuFiton Alanyaspor1.45
Fenerbahce vs KayserisporShënojnë të dyja skuadrat1.83
Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X