Parashikime ndeshjesh, La Liga, Premier League, Bundesliga 12.12.2020

Real Madrid vs Atletico Madrid

Barazim, koeficient 3.3

Super-ndeshja e kësaj jave në La Liga është sigurisht derbi i kryeqytetit madrilen mes Real Madrid dhe rivalëve të betuar të Atletico. Të dyja skuadrat vijnë me statistika mjaft interesante në këtë përballje. Atletico Madrid është e pamposhtur në 10 takimet që janë zhvilluar deri më tani në La Liga, duke fituar 8 prej tyre.

Ndërsa gjigandët e Real kanë treguar jo pak herë lëkundje këtë sezon, duke humbur 2 nga 4 ndeshjet e zhvilluara në shtëpinë e tyre. Duket e vështirë që djemtë e Zidane t’i rrëmbejnë fitoren, një Atletico-je që ka pasur performanca mjaft solide këtë sezon. Prandaj, barazimi duket rezultati më i mundshëm.

Manchester United vs Manchester City

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.62

Një tjetër përballje gjigandësh dhe në Premier League, ku Manchester United do të sfidojë Manchester City ditën e shtunë. Duket se kësaj sfide nuk do t’i mungojnë golat. Kjo duke marrë parasysh se në 5 ndeshjet e fundit të Manchester United, si ata, ashtu dhe rivalët e tyre kanë shënuar gol. Nga ana tjetër “qytetarët” kanë pësuar gol në 4 nga 5 takimet në transfertë gjatë këtij sezoni në Premier League.

RB Leipzig vs Werder Bremen

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.8

Leipzig pritet të vazhdojë ecurinë e rezultateve pozitive në shtëpinë e tyre, teksa presin rivalët e Werder Bremen ditën e shtunë. Ndërkohë nga ana e tyre, Werder Bremen duket se e ka humbur ritmin pasi janë bërë plot 7 ndeshje pa një fitore. Por kjo nuk do të thotë se skuadra e ka humbur totalisht arsenalin e saj sulmues.

Në fakt, pavarësisht rezultateve të dobëta, Werder Bremen ia ka dalë të shënojë në çdo ndeshje të Bundesligës këtë sezon. Dhe përballë Leipzig nuk pritet të ketë ndonjë përjashtim, megjithatë një rezultat pozitiv duke i largët dhe i vështirë për Bremen.

Luaj Skedinën e rradhës me BONUS
Noxwin Sports
2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Melbet Sports
4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MobileBet Sports
4.5 rating
200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Karamba Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Sportsbetting
4.0 rating
50% BONUS deri në $1000 mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X