Parashikime ndeshjesh, La Liga, Serie A 16.12.2020

Barcelona vs Real Sociedad

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.2

Pavarësisht se Barcelona ka shfaqur një formë nën pritshmëritë e saj këtë sezon të La Liga, kjo nuk do të thotë se Real Sociedad do ta ketë të lehtë në “Camp Nou”. Barcelona ia ka dalë të gjejë golin në të gjitha ndeshjet e zhvilluara në shtëpi këtë sezon. Por, dhe vizitorët e Sociedad nuk ngelen mbrapa. Ata ia kanë dalë po ashtu të shënojnë në të gjitha ndeshjet në shtëpi, përveç një përballjeje. Duke marrë parasysh rrethanat, pritet një ndeshje me gola dhe spektakël nga të dyja palët.

Juventus vs Atalanta

Fiton Juventus, koeficient 1.25

Juventus ia ka dalë të fitojë 4 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, dhe kundër Atalantës bardhezinjtë pritet të vazhdojnë serinë e rezultateve pozitive. Atalanta nga ana e saj ka një rekord mjaft negativ në përballjet me skuadrën nga Torino. Ekipi nga Bergamo ka humbur 18 nga 23 përballjet e fundit në transfertë me Juventus. Një tjetër statistikë interesante është se që prej muajit nëntor, vetëm Bayer Leverkusen ka shënuar më shumë gola se Juventus, mes skuadrave në 5 kampionatet më të mira të Europës. Në këto kushte, duket se një rezultat pozitiv i Atalantës është mision i pamundur.

Inter Milan vs Napoli

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.4

Një tjetër super përballje vjen këtë javë në Serie A. Inter dhe Napoli do të luftojnë për fitoren në një ndeshje ku golat nuk pritet të mungojnë. Kjo sepse Inter pavarësisht se nuk kryersojnë kampionatin, janë skuadra që ka shënuar më shumë gola, plot 29. Por dhe Napoli nuk ngelet prapa, me vetëm 3 gola më pak se Inter (26). Të gjitha ndeshjet që Inter ka zhvilluar këtë sezon të Serie A në shtëpinë e tyre, kanë përfunduar me mbi 2.5 gola mesatarisht. Një tjetër tregues që parashikon gola dhe spektakël në këtë përballje.

ParashikimetRezultati
Barcelona vs Real SociedadShënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.2
Juventus vs AtalantaFiton Juventus, koeficient 1.25
Inter Milan vs NapoliShënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.4
Luaj Bastin e rradhës me BONUS
Noxwin Sports
2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Melbet Sports
4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MobileBet Sports
4.5 rating
200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Karamba Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Sportsbetting
4.0 rating
50% BONUS deri në $1000 mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X