Parashikime ndeshjesh, La Liga, Serie A, FA Cup 11.01.2021

Huesca vs Real Betis

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.72

Skuadra e Huesca, e cila nuk nuk është mundur në 5 nga 7 takimet e fundit në kampionat, do të presë në shtëpinë e saj Real Betis. Vizitorët nga ana e tyre kanë pasur shumë luhatje forme këtë sezon, dhe kanë pësuar disfatë në 5 nga 6 takimet e fundit në transfertë të vlefshme për La Liga. Gjithsesi ekipi është shfaqur konfident në shtëpinë e tij. Por Huesca, megjithëse e fundita në renditje, mund t’i hapë telashe Betis nëse vizitorët nuk tregohen të përqëndruar.

Spezia vs Sampdoria

Shënojnë të dyja ekipet, koeficient 1.61

Në 7 nga 8 ndeshjet e fundit që Spezia ka zhvilluar në Serie A, të dyja skuadrat kanë gjetur rrugën e rrjetës. Një situate e ngjashme është dhe në krahun tjetër, me Sampdorian. Në 8 nga 9 ndeshjet e fundit që vizitorët kanë zhvilluar në Serie A, të dyja palët kanë arritur të gjejnë golin. Një statistikë kjo që na bind se dhe kjo përballje do të ofrojë spektakël. Sidomos duke marrë parasysh se Spenzia ia ka dalë të mbyllë 4 ndeshje, me rezultatin 2-2 këtë sezon të kampionatit italian.

Stockport vs West Ham United

Fiton West Ham United, koeficient 1.30

West Ham United do të vizitojë kundërshtarët modestë të Stockport në ndeshjen e vlefshme për FA Cup. Gjithçka duket në favorin e West Ham në këtë përballje, teksa skuadra e Premier League ka fituar 6 herë duke e mbajtur portën e vet të paprekur këtë sezon. Ndërkaq nga ana tjetër shumë pak mund të thuhet për Stockport. Skuadra e kategorisë së pestë angleze është mundur në 2 ndeshjet e fundit duke mos arritur të shënojë asnjë gol. Një rezultat pozitiv përballë vizitorëve duket në kufijtë e së pamundurës.

Parashikime të tjera, Superliga Turke, FA Cup, etj (11 Janar )

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
Erzurum BB vs FenerbahceShënohen mbi 3 gola2.45
Alanyaspor vs KasimpasaFiton Kasimpasa1.72
Stockport County vs West Ham UnitedFiton West Ham United1.25
Standard Liege vs Waasland-BeverenShënojnë të dyja ekipet1.95
Maritimo vs Sporting CPFiton Sporting CP1.57
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X