22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League 10.02.2024

Premier league match predictions

Manchester City vs Everton

Fiton Manchester City

Everton është mposhtur në 12 nga 14 ndeshjet e fundit direkte ndaj Manchester City, dhe vizitorët i pret një tjetër sfidë mjaft e vështirë në Etihad Stadium. Të besuarit e trajnerit Pep Guardiola kanë fituar 9 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, dhe kanë kualitetin dhe eksperiencën e duhur për të marrë një tjetër fitore në fushën e vet. Gara për titullin kampion në Premier League është mjaft e ashpër, dhe “qytetarët” nuk mund t’i falin vetes asnjë gabim.

Tottenham Hotspur vs Brighton

Fiton Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur ka një rekord mjaft të mirë në sfidat direkte ndaj Brighton, në fushën e vet. Ekipi i trajnerit Ange Postecoglou ka fituar 8 nga 9 përballjet e fundit në shtëpi ndaj Brighton, dhe pritet të marrë një tjetër 3 pikësh. Sidomos duke marrë parasysh formën e vizitorëve. Të besuarit e trajnerit De Zerbi nuk kanë fituar asnjë nga 5 ndeshjet e fundit në Premier League. Për më shumë, Brighton u mposht me rezultatin e thellë 4-0 nga modestët e Luton Town, në sfidën e fundit në transfertë.

Liverpool vs Burnley

Fiton Liverpool

Liverpool ka fituar 9 nga 11 ndeshjet e fundit në Premier League, në fushën e vet. Burnley nga ana tjetër është mposhtur plot 16 herë këtë sezon në kampionat, dhe vizitorët do ta kenë gati të pamundur të sfidojnë “The Reds” në Anfield. Liverpool u mposht nga Arsenal në sfidën e fundit në Premier League, por ekipi i Jurgen Klopp do ta ketë shumë më të lehtë marrjen e 3 pikëve përballë një kundërshtari më modest.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Premier LeagueFulhamVSBournemouthFulham wins2.39
2Premier LeagueLuton TownVSSheffield UnitedLuton Town wins1.76
3Premier LeagueWolvesVSBrentfordWolves wins2.1
4Premier LeagueNottingham ForestVSNewcastleNewcastle wins2.11
5La LigaDeportivo AlavesVSVillarrealDeportivo Alaves wins2.27
6La LigaReal SociedadVSOsasunaReal Sociedad wins1.86
7La LigaReal MadridVSGironaReal Madrid wins1.41
8La LigaLas PalmasVSValenciaLas Palmas wins2.71
9Serie ACagliariVSLazioLazio wins2.15
10Serie ARomaVSInterInter wins1.86
11Serie ASassuoloVSTorinoTorino wins2.24
12BundesligaAugsburgVSRB LeipzigRB Leipzig wins1.74
13BundesligaBorussia MonchengladbachVSDarmstadtBorussia Monchengladbach wins1.6
14BundesligaEintracht FrankfurtVSBochumEintracht Frankfurt wins1.75
15BundesligaUnion BerlinVSWolfsburgUnion Berlin wins2.32
16BundesligaWerder BremenVSFC HeidenheimWerder Bremen wins1.86
17BundesligaBayer LeverkusenVSBayern MunichBayer Leverkusen wins2.56
18EredivisieExcelsiorVSFC TwenteFC Twente wins1.54
19EredivisieAlmere City FCVSAZ AlkmarAZ Alkmar wins1.71
20EredivisieHeraclesVSVitesseHeracles wins2.07


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.