22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League – 16.09.2023

match predictions

Wolverhampton vs Liverpool

Fiton Liverpool

Koeficient 1.49


Në 2 nga 3 ndeshjet e fundit, Liverpool ka arritur të shënojë ekzaktësisht 3 gola për takim. “The Reds” kanë fituar 3 takimet e fundit dhe janë favoritë për të marrë një tjetër fitore, kësaj rradhe në Molineux Stadium. Wolves nga ana tjetër ka pësuar 3 ose më shumë gola, në 2 nga 3 sfidat e fundit. Të zotët e shtëpisë kanë avantazhin e fushës, por problemet në mbrojtje vazhdojnë të jenë shqetësuese për Wolves, dhe duke parë potencialin në sulm të Liverpool, të besuarit e Jurgen Klopp pritet të marrin 3 pikët.

West Ham United vs Manchester City

Shënohen mbi 2.5 gola

Koeficient 1.60


Manchester City dhe West Ham United kanë shënuar së bashku plot 20 gola deri më tani, në këtë sezon të Premier League. City i Pep Guardiolës ka mbajtur të paprekur portën në vetëm 1 nga 4 përballjet e fundit. Miqtë janë padyshim ekipi favorit për të marrë 3 pikët, teksa kanë regjistruar 4 fitore në 4 ndeshje të luajtura në kampionat deri tani, duke treguar qartë superioritetin e tyre. Në London Stadium pritet një përballje spektakolare dhe me plot gola.

Manchester United vs Brighton

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 1.34

Brighton ka fituar 3 nga 4 ndeshjet e luajtura këtë sezon në Premier League. Manchester United nga ana tjetër nuk ka qënë konsistent në rezultate, si dhe ka pësuar gol në 3 përballjet e fundit. Të besuarit e Ten Hag vijnë në këtë sfidë pas humbjes 3-1 ndaj Arsenal dhe kërkojnë të rikthehen tek fitorja. Megjithatë Brighton është një kundërshtar mjaft i fortë, dhe “Djajtë e Kuq” do të duhet të luftojnë për të marrë 3 pikët në Old Trafford.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Premier LeagueAston VillaVSCrystal PalaceAston Villa wins1.89
2Premier LeagueFulhamVSLuton TownFulham wins1.68
3Premier LeagueTottenham HotspurVSSheffield UnitedTottenham Hotspur wins1.27
4Premier LeagueNewcastle UnitedVSBrentfordNewcastle United wins1.55
5La LigaAthletic ClubVSCadizAthletic Club wins1.56
6La LigaValenciaVSAtletico MadridAtletico Madrid wins2.11
7La LigaCelta VigoVSMallorcaCelta Vigo wins2.06
8La LigaBarcelonaVSReal BetisBarcelona wins1.37
9Serie AJuventusVSLazioJuventus wins1.94
10Serie AInterVSAC MilanInter wins2.16
11Serie AGenoaVSNapoliNapoli wins1.67
12BundesligaFC CologneVSHoffenheimFC Cologne wins2.25
13BundesligaFreiburgVSBorussia DortmundBorussia Dortmund wins2.16
14BundesligaMainzVSVfB StuttgartMainz wins2.62
15BundesligaRB LeipzigVSAugsburgRB Leipzig wins1.27
16BundesligaWolfsburgVSUnion BerlinWolfsburg wins2.27
17BundesligaBochumVSEintracht FrankfurtEintracht Frankfurt wins2.35
18Ligue 1RennesVSLilleRennes wins2.15
19Ligue 1LensVSMetzLens wins1.51
20ChampionshipBlackburn RoversVSMiddlesbroughBlackburn Rovers wins2.57


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment