22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League – 23.09.2023

Manchester City vs Nottingham Forest

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 2.07


Manchester City ka fituar të pesta ndeshjet e luajtura deri më tani në Premier League, dhe është përsëri favorit absolut për të marrë një tjetër fitore. Megjithatë, të besuarit e Pep Guardiolës kanë pësuar gol në 4 takimet e fundit. Nottingham Forest mund të tentojë të shfrytëzojë hapësirat që “qytetarët” do të lënë në mbrojtje, për t’i ndëshkuar gjatë kundërsulmit. Megjithatë, në Etihad Stadium, të zotët e shtëpisë nuk do të vënë në dyshim fitoren.

Burnley vs Manchester United

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 1.54


Në 4 ndeshjet e fundit të Manchester United, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Burnley dhe Manchester United kanë regjistruar gjithsej, vetëm 1 ndeshje pa pësuar gol, në 10 takime në Premier League. Të zotët e shtëpisë kanë shfaqur probleme në mbrojtje, edhe në fushën e vet, por Manchester United gjithashtu nuk ngelet prapa. “Djajtë e Kuq” kanë pësuar plot 14 gola deri më tani gjatë këtij sezoni, dhe në Turf Moor pritet një tjetër përballje spektakolare, me gola nga të dyja skuadrat.

Crystal Palace vs Fulham

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 1.79


Në 4 ndeshjet e fundit të Crystal Palace, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. E njejta statistikë vlen dhe për 3 nga 4 sfidat e fundit të Fulham. Të zotët e shtëpisë kërkojnë të rikthehen tek fitorja, pas disfatës së fundit ndaj Aston Villa, por sfida ndaj Fulham do të jetë jo e lehtë. Ne Selhurst Park pritet një ndeshje e luftuar, pasi diferencat në kualitet mes skuadrave mbeten të vogla.


Parashikime te tjera ndeshjesh sportive per neser

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Premier LeagueLuton TownVSWolvesWolves wins2.22
2Premier LeagueBrentfordVSEvertonBrentford wins1.81
3La LigaGironaVSMallorcaGirona wins1.90
4La LigaOsassunaVSSevillaOsassuna wins2.51
5La LigaBarcelonaVSCelta VigoBarcelona wins1.32
6La LigaAlmeriaVSValenciaValencia wins2.40
7Serie AAC MilanVSVeronaAC Milan wins1.39
8Serie ASassuoloVSJuventusJuventus wins1.80
9Serie ALazioVSMonzaLazio wins1.81
10BundesligaAugsburgVSMainzMainz wins2.58
11BundesligaBayern MunichVSBochumBayern Munich wins1.12
12BundesligaBorussia DortmundVSWolfsburgBorussia Dortmund wins1.70
13BundesligaBorussia MonchengladbachVSRB LeipzigRB Leipzig wins1.58
14BundesligaUnion BerlinVSHoffenheimUnion Berlin wins2.11
15BundesligaWerder BremenVSFC CologneWerder Bremen wins2.55
16ChampionshipIpswich TownVSBlackburn RoversIpswich Town wins1.74
17ChampionshipLeeds UnitedVSWatfordLeeds United wins1.74
18ChampionshipLeicester CityVSBristol CityLeicester City wins1.72
19ChampionshipMiddlesbroughVSSouthamptonMiddlesbrough wins2.43
20ChampionshipPlymouth ArgyleVSNorwich CityNorwich City wins2.04

About the author

10 best performing bookmakers for 2023

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

100% deri ne €25 Bonus + €10 Free Bet! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë dhe nuk vlen për depozitat me Skrill ose Neteller!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 750 USD për lojtarët nga North America! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! Perfekte për lojtarët nga USA!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment