Parashikime ndeshjesh, Premier League, Bundesliga, La Liga 19.01.2021

Leicester City vs Chelsea

Fiton Leicester City, koeficient 2.87

Asgjë nuk është e sigurt në supersfidën mes Leicester City dhe Chelsea ditën e martë. Por, të zotët e shtëpisë kanë disa statistika që mund t’i favorizojnë përballë bluve. Leicester është i pamposhtur në 5 përballjet e fundit që ka zhvilluar në kampionat. Krejt ndryshe nga Chelsea. Ekipi londinez ka humbur 3 nga 4 përballjet e fundit në transfertë në Premier League. Për më shumë Blutë e Londrës kanë fituar vetëm 2 në 7 sfidat e fundit që kanë zhvilluar në kampionat. Për këtë arsye gjithçka mbetet e hapur.

Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.53

Bayer Leverkusen dhe Borussia Dortmund kanë të dyja 29 pikë në renditjen e Bundesliga. Ky fakt vetëm sa i shton emocionet dhe rëndësinë përballjes së dy titanëve. Bayer Leverkusen nuk kanë gjetur dot fitoren në 4 ndeshjet e fundit dhe do ta kërkojnë atë përballë rivalëve mjaft të fortë të Dortmund. Nga ana e tyre, vizitorët janë në një formë mjaft të mire, të pamposhtur në 3 ndeshjet e fundit të Bundesliga. Fitorja është kyçe për të dyja skuadrat dhe për këtë arsye priten gola nga të dyja palët.

Alaves vs Sevilla

Shënojnë të dyja skuadrat (JO), koeficient 1.66

Diferenca mes Alaves dhe Sevilla është e madhe në kualitetet e ekipit, dhe kjo është reflektuar dhe në rezultate. Alaves ka humbur 4 nga 6 takimet e fundit në La Liga dhe pozicionohet i 16-ti në renditjen e përgjithshme. Nga ana tjetër, Sevilla ia ka dalë të gjejë rrugën e rrjetës plot 21 herë në 17 ndeshje. Vizitorët ndodhen në vendin e 6 në renditjen e La Liga. Alaves do të mbështetet këtë ndeshje te fakti që luan në shtëpinë e saj, por dhe kjo mund të mos mjaftojë për të ndaluar Sevilla-n.

Parashikime të tjera, La Liga, Premier League, Superliga Turke (19 Janar)

NdeshjaParashikimi i ndeshjesKoeficienti
West Ham United vs West Bromwich AlbionFiton West Ham1.57
Real Valladolid vs ElcheBarazim3.40
Cadiz vs LevanteShënojnë të dyja skuadrat1.90
Trabzonspor vs KonyasporFiton Trabzonspor1.80
Kayserispor vs Istanbul BasaksehirShënohen mbi 2.5 gola1.60
Play your nExT bEt in this companies!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X