Parashikime ndeshjesh, Premier League, Bundesliga, La Liga 19.02.2021

Wolverhampton vs Leeds

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66

Skuadra e Leeds ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në plot 11 përballje në transfertë këtë sezon të Premier League. Por gjithsesi, vizitorët dhe kanë pësuar gola. Në 9 përballjet e fundit në transfertë Leeds ia ka dalë të mbajë vetëm 2 herë të paprekur rrjetën e vet. Nga ana tjetër Wolves nuk kanë qënë bindës në shtëpinë e tyre. Ekipi ka fituar vetëm 2 nga 8 ndeshjet e fundit në shtëpi. Për këtë arsye pritet një sfidë mjaft e fortë.

Real Betis vs Getafe

Fiton Real Betis, koeficient 2.05

Real Betis ka fituar 4 nga 6 ndeshjet e fundit në kampionatin spanjoll, duke marrë vetëm 1 humbje dhe 1 barazim. Ndërkohë Getafe gjendet në një pozicion më të vështirë, teksa ka arritur të grumbullojë vetëm 1 pikë në 5 ndeshjet e fundit në La Liga. Rekordi i tyre në transfertë është gjithashtu negativ, me 4 humbje në 5 takime. Gjithsesi Getafe do të provojë shansin e vet përballë Betis ditën e premte.

Arminia Bielefeld vs Wolfsburg

Fiton Wolfsburg, koeficient 1.61

Mesatarja e pikëve të fituara për Wolfsburg në ndeshjet kundër Arminia Bielefeld është 2.12. Kjo është mesatarja më e lartë për Wolfsburg, krahasuar me pikët e fituara në përballjet me kundërshtarë të tjerë. Miqtë vijnë mjaft bindës në këtë përballje, teksa kanë arritur të fitojnë 2-0 përballë 2 ekipeve të tjera që gjenden në fund të renditjes së përgjithshme të Bundesliga. Shpresa realiste e Arminia Bielefeld në këtë sfidë mbetet një barazim.

Parashikime të tjera, Serie A, Bundesliga 2, Eerste Divisie (19 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (ET)Parashikimi i ndeshjeshKoeficienti
Serie AFiorentinaVSSpezia12:30PMFiton Fiorentina (1)2.00
Serie ACagliariVSTorino2:45PMBarazim (X)3.40
Bundesliga 2Eintracht BraunschweigVSJahn Regensburg12:30PMShënojnë të dyja ekipet1.83
Bundesliga 2Erzgebirge AueVSBochum12:30PMShënohen mbi 2.5 gola1.75
Eerste DivisieJong AjaxVSCambuur10:30AMFiton Cambuur (2)1.50
Eerste DivisieFC DordrechtVSNAC Breda12:45PMFiton NAC (2)1.40
Eerste DivisieJong PSVVSFC Den Bosch12:45PMBarazim ose fiton Jong PSV1.30
Eerste DivisieHelmond SportVSRoda JC Kerkrade3:00PMFiton Roda JC Kerkrade (2)2.05
Eerste DivisieTelstarVSFC Eindhoven3:00PMFiton Telstar (1)1.85
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X