Parashikime ndeshjesh, Premier League, Coppa Italia, Copa del Rey 03.02.2021

Burnley vs Manchester City

Fiton Manchester City / koeficient 1.20

Manchester City i Pep Guardiola e ka mundur ekipin e Burnley 2 herë brenda këtij sezoni, duke shënuar gjithsej 8 gola. Përveç kësaj, “qytetarët” kanë arritur të mbajnë të paprekur portën e tyre në 7 nga 8 ndeshjet e fundit në kampionat. Duke përmendur të gjitha këto, duket se Burnley gjendet në një mision gati të pamundur përballë ekipit nga Manchester. I vetmi faktor që është në favor të vendasve në këtë përballje është faktori fushë.

Granada vs Barcelona

Shënohen mbi 2.5 gola / koeficient 1.60

Megjithëse problemet e Barcelonës nuk kanë qënë të pakëta këtë sezon, katalanasit janë të pamposhtur prej 12 ndeshjesh në të gjitha kompeticionet. Por, dhe të zotët e shtëpisë kanë treguar se mund të jenë një kundërshtar i denjë për Leo Messin me shokë. Granada ka fituar 3 nga 6 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, dhe përballë Barcelonës do të luajë në shtëpinë e saj. Duke qënë se ndeshja është për llogari të Copa del Rey, pritet që të dyja skuadrat të kërkojnë golin që në minutat e para.

Napoli vs Atalanta

Shënohen mbi 2.5 gola / koeficient 1.63

Skuadra e Napolit ka fituar 4 nga 6 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Napolitanët kanë qënë mjaft bindës në paraqitjet e fundit, duke shënuar mesatarisht 2.26 gola për ndeshje këtë sezon. Ndërkohë Atalanta pësoi humbje këtë fundjavë, duke i dhënë fund ecurisë prej 14 ndeshjesh pa pësuar disfatë. Gjithsesi, vizitorët kanë pak a shumë të njejtën mesatare realizimesh për ndeshje me Napolin. Kjo do të thotë se secila nga skuadrat mund të gjejë në çdo moment rrugën e rrjetës.

Parashikime të tjera, Premier League, Ligue 1 (3 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraFituesiKoeficienti
Premier LeagueFulhamVSLeicester CityFiton Leicester City (2)1.90
Premier LeagueLiverpoolVSBrighton & Hove AlbionFiton Liverpool (1)1.40
Premier LeagueAston VillaVSWest Ham UnitedBarazim (X)3.40
Ligue 1Paris Saint-GermainVSNimesShënojnë të dyja skuadrat2.20
Ligue 1MonacoVSNiceFiton Monaco1.40
Liga 1Dinamo BucharestVSFCSBFiton FCSB (2)1.86
DFB-PokalLeipzigVSBochumFuton Leipzig dhe mbi 1.5 gola1.40
DFB-PokalWolfsburgVSSchalkeShënohen mbi 1.5 gola1.35
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X