22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga – 25.05.2023

match predictions baste te sigurta

Manchester United vs Chelsea

Fiton Manchester United

Koeficient 1.61


Manchester United ka fituar 13 nga 17 ndeshjet e fundit në kampionat në fushën e vet, duke humbur vetëm 1 prej këtyre sfidave në Old Trafford. Chelsea nga ana tjetër ka kaluar një sezon të vështirë, teksa është mposhtur në 7 nga 9 përballjet e fundit. Manchester United ndërkohë ka nevojë për vetëm 1 pikë në 2 ndeshjet e fundit të sezonit, për të siguruar një vend në Champions League sezonin e ardhshëm. Duke parë formën e mirë të “Djajëve të Kuq”, ata pritet të marrin një tjetër fitore në fushën e vet.

Mallorca vs Valencia

Barazim

Koeficient 2.95


Valencia është e pamposhtur në 5 nga 6 ndeshjet e fundit në La Liga. Mallorca nga ana tjetër ka barazuar 3 nga 5 përballjet e fundit në shtëpi. Ekipet gjenden të dyja në mesin e renditjes, dhe nuk kanë një objektiv real për të luftuar në këtë takim. Diferencat në kualitet gjithashtu nuk janë të mëdha, me Valencian që ka performuar disi më mirë se kundërshtarët. Për këtë arsye, në Iberostar Stadium pritet një ndeshje e luftuar dhe e barabartë.

Osasuna vs Athletic Bilbao

Fiton Athletic Bilbao

Koeficient 2.44


Osasuna është mposhtur në 4 nga 5 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Athletic Bilbao nga ana tjetër ka fituar 3 nga 5 takimet e fundit në transfertë. Miqtë vijnë pas një fitoreje 2-1 ndaj Celta Vigo në sfidën e kaluar në kampionat, dhe në shtëpinë e tyre pritet të marrin një tjetër 3 pikësh. Sidomos duke marrë parasysh se në lojë është një vend në Europa Conference League sezonin e ardhshëm.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Switzerland Super LeagueGrasshopperVSSt. GallenSt. Gallen wins2.39
2Switzerland Super LeagueLuganoVSYoung BoysYoung Boys wins1.98
3Switzerland Super LeagueServetteVSBaselServette wins1.71
4Switzerland Super LeagueSionVSLuzernLuzern wins2.06
5Switzerland Super LeagueWinterthurVSFC ZurichFC Zurich wins2.48
6Norway CupBroddVSVidarVidar wins2.42
7Norway CupDjerv 1919VSSandnesDjerv 1919 wins1.34
8Norway CupDrammen BKVSMjoendalenOver 2.5 goals1.15
9Norway CupFK FyllingsdalenVSSotra SportsklubbSotra Sportsklubb wins1.71
10Norway CupFunnefoss/VormsundVSSarpsborg 08Over 2.5 goals1.14
11Norway CupNardoVSByaasenNardo wins2.10
12Norway CupRaadeVSVaalerengaOver 2.5 goals1.20
13Serie BCosenzaVSBresciaBoth teams to score1.92
14Sweden AllsvenskanDegerforsVSHammarby IFHammarby IF wins1.90
15Serie B BrazilGuaraniVSChapecoense AFGuarani wins1.79
16Serie B BrazilCriciumaVSSport RecifeCriciuma wins2.16
17Serie B BrazilSampaio CorreaVSPonte PretaSampaio Correa wins2.07
18Albania Kategoria SuperioreKF TiranaVSKF BylisKF Tirana wins1.63
19Albania Kategoria SuperioreKastriotiVSPartizaniPartizani wins1.71
20Albania Kategoria SuperioreKukesiVSKF Erzeni ShijakKukesi wins2.43

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment