22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League, La Liga, Serie A – 18.09.2023

Match predictions new

Nottingham Forest vs Burnley

Fiton Nottingham Forest

Koeficient 2.26


Nottingham Forest ka shfaqur një formë të mirë në të gjitha ndeshjet e luajtura në Premier League këtë sezon, duke arritur të sigurojë fitore në 2 prej tyre. Burnley nga ana tjetër ka humbur të treja takimet e luajtura, duke pësuar gjithsej plot 11 gola. Diferencat nuk janë të vogla mes ekipeve dhe në The City Ground pritet një përballje mjaft e luftuar. Megjithatë, të zotët e shtëpisë kanë avantazhin e fushës, dhe pritet të marrin hak për humbjen 1-0 ndaj Burnley në Carabao Cup.

Granada vs Girona

Fiton Girona

Koeficient 2.56


Granada është mposhtur në 3 nga 4 ndeshjet e para për këtë sezon në La Liga, duke pësuar plot 12 gola gjithsej. Edhe në bazë të statistikave të tjera, të zotët e shtëpisë janë dominuar nga të gjithë kundërshtarët me të cilët janë përballur. Girona ndërkohë po kalon një moment mjaft të mirë teksa ka regjistruar 3 fitore rradhazi. Miqtë kanë fituar në mënyrë mbresëlënëse ndaj Sevilla, dhe mbeten lehtësisht favoritë për të marrë 3 pikët dhe në këtë transfertë.

Verona vs Bologna

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 1.81


Në 10 nga 12 ndeshjet e fundit të Bologna, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. E njejta statistikë vlen dhe për 6 nga 7 takimet e fundit të Verona në kampionat. Për më shumë, të zotët e shtëpisë kanë pësuar gol në 8 përballjet e fundit në fushën e vet. Megjithatë, paraqitjet kanë qënë të kënaqshme këtë sezon. Në Stadio MarcAntonio Bentegodi pritet një sfidë emocionuese me plot gola.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Turkey Super LigFatih KaragumrukVSHatayasporFatih Karagumruk wins1.95
2Turkey Super LigSivassporVSAnkaragucuSivasspor wins2.33
3Primeira LigaBoavistaVSChavesBoavista wins1.71
4La Liga 2FC AndorraVSReal OviedoFC Andorra wins2.26
5Serie BSampdoriaVSCittadellaSampdoria wins2.25
6Eerste DivisieDe GraafschapVSHelmond SportDe Graafschap wins1.65
7Eerste DivisieFC EindhovenVSADO Den HaagFC Eindhoven wins2.20
8Eerste DivisieFC EmmenVSJong FC UtrechtFC Emmen wins1.36
9Eerste DivisieFC GroningenVSJong PSVFC Groningen wins1.47
10Eerste DivisieJong AZ AlkmaarVSJong AjaxJong AZ Alkmaar wins1.76
11Eerste DivisieTOP OssVSFC DordrechtTOP Oss wins2.07
12Sweden AllsvenskanAIKVSDegerforsAIK wins1.48
13Denmark SuperligaOBVSSilkeborgSilkeborg wins2.31
14Bulgaria Parva LigaKrumovgradVSLevski SofiaLevski Sofia wins1.59
15Romania Liga 1CSM Politehnica IasiVSBotosaniCSM Politehnica Iasi wins2.22
16Romania Liga 1CFR ClujVSPetrolul PloiestiCFR Cluj wins1.44
17Serie CAudace CerignolaVSBrindisiAudace Cerignola wins1.52
18Serie CGiuglianoVSJuve StabiaJuve Stabia wins2.65
19Serie CMonterosiVSLatinaLatina wins2.39
20Greece Super LeagueAtromitosVSNFC VolosAtromitos wins1.83


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment