22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League, Serie A 11.02.2024

West Ham United vs Arsenal

Barazim ose fiton West Ham United

West Ham është mposhtur në vetëm 2 nga 16 ndeshjet e fundit kompetitive, në fushën e vet këtë sezon. Arsenal ndërkohë vjen në këtë sfidë pas një fitoreje mjaft bindëse ndaj Liverpool në Premier League. Megjithatë, ekipi i trajnerit Mikel Arteta ka fituar vetëm 1 nga 5 transfertat e fundit, dhe nuk do të jetë surprizë nëse vizitorët do të hasin vështirësi në London Stadium. Sidomos duke marrë parasysh faktin se Arsenal u mposht në fushën e vet nga West Ham me rezultatin 2-0, në sfidën e parë mes ekipeve për këtë sezon.

Aston Villa vs Manchester United

Shënojnë të dyja skuadrat

Në 4 ndeshjet e fundit të Aston Villa në fushën e vet, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre, kanë gjetur rrugën e rrjetës. Manchester United ka shënuar në 7 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, ndërkohë që Villa asnjëherë nuk ka dështuar të gjejë golin në fushën e vet këtë sezon. Të besuarit e trajnerit Emery janë një ekip mjaft i fortë në shtëpi, por United po kalon një moment të mirë, dhe në Villa Park spektakli dhe golat janë të garantuar.

AC Milan vs Napoli

Fiton AC Milan

Milan ka fituar 15 nga 20 përballjet e fundit në Serie A, ndaj ekipeve që gjenden poshtë vendit të katërt në renditjen e përgjithshme. Napoli ndërkohë po kalon një sezon deri diku zhgënjyes, sidomos në paraqitjet ndaj ekipeve të forta. Napoletanët janë mposhtur në 4 nga 5 transfertat e fundit, dhe kanë dështuar të shënojnë gol në 4 prej këtyre përballjeve. Duke llogaritur dhe faktorin fushë, Milan pritet të marrë një 3 pikësh të rëndësishëm në San Siro.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1La LigaGetafeVSCelta VigoGetafe wins2.34
2La LigaMallorcaVSRayo VallecanoMallorca wins2.42
3La LigaSevillaVSAtletico MadridAtletico Madrid wins2.07
4La LigaBarcelonaVSGranadaBarcelona wins1.19
5Serie AFiorentinaVSFrosinoneFiorentina wins1.49
6Serie ABolognaVSLecceBologna wins1.73
7Serie AMonzaVSVeronaMonza wins2.09
8Serie AGenoaVSAtalantaAtalanta wins2.12
9BundesligaVfB StuttgartVSMainzVfB Stuttgart wins1.45
10BundesligaHoffenheimVSFC CologneHoffenheim wins1.84
11Ligue 1Le HavreVSRennesRennes wins2.18
12Ligue 1Clermont FootVSBrestBrest wins2.07
13Ligue 1LorientVSReimsReims wins2.07
14Ligue 1ToulouseVSNantesToulouse wins2.26
15Ligue 1MontpellierVSLyonLyon wins2.43
16Ligue 1NiceVSMonacoNice wins2.32
17EredivisieGo Ahead EaglesVSPEC ZwolleGo Ahead Eagles wins1.77
18EredivisieFC UtrechtVSFortuna SittardFC Utrecht wins1.75
19EredivisieFC VolendamVSPSV EindhovenPSV Eindhoven wins1.11
20EredivisieFeyenoordVSSparta RotterdamFeyenoord wins1.16


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.