22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Premier League, Serie A – 17.03.2023

match predictions baste te sigurta

Nottingham Forest vs Newcastle

Barazim ose fiton Nottingham Forest

Koeficient 2.14

Nottingham Forest është i pamposhtur në 9 ndeshjet e fundit në fushën e vet, në Premier League. Newcastle nga ana tjetër ka fituar vetëm 2 nga 9 takimet e fundit në kampionat. Të zotët e shtëpisë u mposhtën nga Tottenham fundjavën e kaluar, por forma e tyre në fushën e vet është një tregues që i favorizon dukshëm. Newcastle mbetet një kundërshtar mjaft i fortë, por në The City Ground pritet një përballje e balancuar dhe mjaft e luftuar.

Sassuolo vs Spezia

Fiton Sassuolo

Koeficient 1.84

Sassuolo ka fituar 5 nga 7 ndeshjet e fundit, teksa është mposhtur vetëm nga Napoli gjatë këtyre sfidave. Të zotët e shtëpisë kanë gjetur rrugën e rrjetës plot 16 herë përgjatë këtyre sfidave, dhe kanë arritur të regjistrojnë fitore mjaft impresionuese ndaj Roma dhe Cremonese. Spezia ndërkohë ia doli të mposhtë Inter duke surprizuar. Megjithatë, kjo ishte fitorja e vetme në 9 takimet e fundit për miqtë. Duke marrë parasysh formën e dy ekipeve përgjatë këtij sezoni, Sassuolo pritet të rrëmbejë 3 pikët në këtë ndeshje.

Atalanta vs Empoli

Shënohen mbi 2.5 gola (JO)

Koeficient 2.14

Në 7 nga 8 ndeshjet e fundit të Atalanta janë shënuar më pak se 2.5 gola për takim. Të zotët e shtëpisë kanë dështuar të gjejnë golin në 5 nga 8 sfidat e fundit në të gjitha kompeticionet. Për më shumë, Atalanta ka 4 ndeshje pa shijuar fitoren. Empoli gjithashtu po kalon një moment të vështirë, teksa nuk ka siguruar asnjë fitore në 7 sfidat e fundit. Miqtë u mposhtën 2-0 në ndeshjen e parë direkte me Atalanta për këtë sezon, dhe kanë shansin të hakmerren në transfertë.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1La LigaReal ValladolidVSAthletic BilbaoAthletic Bilbao wins1.96
iBundesligaBorussia Monchen.VSWerder BremenBorussia Monchen. Wins1.91
3Ligue 1LyonVSNantesLyon wins1.72
4League 1Sheffield WednesdayVSBolton WanderersSheffield Wednesday wins1.75
5Turkey Super LigKonyasporVSGalatasarayGalatasaray wins1.77
6Primeira LigaSanta ClaraVSRio AveBoth teams to score1.94
7First Division ACercle BruggeVSGenkBoth teams to score1.56
8La Liga SmartbankMalagaVSLevanteLevante wins1.89
9Serie BPalermoVSModenaPalermo wins2.25
10Bundesliga 2Arminia BielefeldVS1. FC NurembergArminia Bielefeld wins2.13
11Eerste DivisieADO Den HaagVSWillem IIWillem II wins2.06
12Eerste DivisieFC Den BoschVSFC DordrechtFC Den Bosch wins2.21
13Eerste DivisieHelmond SportVSTelstarBoth teams to score1.70
14Eerste DivisieJong AjaxVSAlmere City FCAlmere City FC wins2.10
15Eerste DivisieJong AZ AlkmaarVSFC EindhovenFC Eindhoven wins2.23
16Eerste DivisieJong PSVVSDe GraafschapDe Graafschap wins2.14
17Eerste DivisiePEC ZwolleVSNAC BredaPEC Zwolle wins1.31
18Eerste DivisieTOP OssVSHeraclesHeracles wins1.56
19Ireland Premier DivisionCork CityVSShelbourneBoth teams to score1.96
20Ireland Premier DivisionBohemian FCVSUCDBohemian FC wins1.26

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!

Faqe bastesh offshore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

LogoKompaniBonusi i RegjistrimitMonedhaRegjistrohu
my bookie logoMy BookieBonusi i regjistrimit 50% deri në 1000 EUR!€,$,฿Luaj tani
betus logoBetUSBonusi i regjistrimit 125% deri në 150 EUR! €,$,฿Luaj tani
sportsbettingSportsbettingBonusi i regjistrimit 50% deri në $1000!€,$,฿Luaj tani
betnow logoBetNowBonusi i regjistrimit 25% deri në $500!€,$,฿Luaj tani


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Comment