Parashikime ndeshjesh, Europa League 26.11.2020

Tottenham Hotspur vs Ludogorets

Fiton Tottenham pa pësuar gol, koef.1.6

Tottenham është skuadra favorite në këtë takim. Skuadra e Mourinho ka arritur ta mbajë portën të paprekur 4 herë në 7 ndeshjet e fundit duke arritur të marrë edhe 6 fitore në kto takime.  Më herët gjatë muajit Nëntor Tottenham e mposhti Ludogorets 3-1 dhe kësaj here në fushën e tyre pritet që të fitojnë po kaq bindshëm.

Molde vs Arsenal

Fiton Arsenal, koef. 1.75

Skuadra e Arsenal vjen në këtë ndeshje e pozicionuar mjaft favorshëm në grupin e saj pasi i ka fituar të treja ndeshjet që ka luajtur në Europa League duke shënuar edhe 9 gola. Ndaj Molde, Arsenal arriti një fitore bindëse 4-1 në ndeshjen e fundit të luajtur në këtë kompeticion. Situata e ekipit të Arteta ka pësuar shpeshherë lëkundje në këtë fillim sezoni, por në këtë ndeshje ata janë favoritë për të fituar, duke u kualifikuar kështu për në fazën tjetër.

Braga vs Leicester City

Fiton Leicester, koef. 2.1

Leicester ka fituar 5 nga 6 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet dhe gjithashtu ka fituar të treja takimet e luajtura deri tani në Europa League. Në përballjen e grupit përballë Braga ata fituan bindshëm 4-0, dhe pavarësisht faktit se kësaj rradhe do të luajnë në transfertë ata pritet që sërisht të marrin 3 pikët që u duhen për tu kualifikuar për më tej.

Zgjidh kompaninë tënde të preferuar dhe vendos skedinën e rradhës!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X