22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Premier League – Mauricio Pochettino në rrezik për t’u shkarkuar

Mediat angleze kanë konfirmuar se posti i Mauricio Pochettino si trajner i Chelsea është tashmë në rrezik. Blutë e Londrës pësuan një tjetër disfatë mjaft zhgënjyese ndaj Wolves me rezultatin 4-2 ditën e diel, dhe gjenden në vendin e 11 në renditjen e përgjithshme të Premier League. Megjithatë, londinezët kanë ende shance për të siguruar një trofe këtë sezon, teksa do të përballen me Liverpool në finalen e Carabao Cup.

Gjithsesi, presioni sa vjen e rritet për Pochettino. Chelsea ka shpenzuar më shumë se 1 miliardë paundë që prej ardhjes së pronarëve të rinj, por rezultatet e bluve nuk kanë qënë aspak pozitive. Mediat angleze gjithashtu kanë zbuluar se mes trajnerit argjentinas dhe drejtuesëve të klubit mund të ketë pasur disa polemika në lidhje me merkaton.

Armando Broja u largua drejt Fulham në formë huazimi, dhe pavarësisht dëshirës së Pochettino për të sjellë një zëvëndësues në janar, drejtuesit e klubit nuk e kanë miratuar këtë kërkesë. Për momentin bordi i Chelsea ende nuk ka marrë një vendim përfundimtar, duke marrë parasysh nevojën e klubit për stabilitet. Që prej ardhjes së pronarëve të rinj, Chelsea ka ndërruar 5 trajnerë të ndryshëm, dhe londinezët kanë nevojë për një plan të qartë afatgjatë. Megjithatë, duket se rezultatet e dobëta të Pochettino po bëhen gjithnjë e më shumë të vështira për t’u injoruar.

Pas humbjes së thellë 4-1 ndaj Liverpool, tekniku argjentinas u shpreh për të ardhmen e klubit:

“Në futboll gjëja më e rëndësishme është të ecësh përpara. Nuk duhet të ndikohesh nga rezultatet dhe duhet t’i përdorësh ato për t’u përmirësuar. Ne jemi një ekip i ri që ka nevojë për këtë situatë, duhet ta kalojmë këtë që të rritemi.”

Megjithatë, duket se drejtuesit e Chelsea janë tashmë të gatshëm të ecin përpara, pa trajnerin argjentinas në krye të skuadrës.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.