Skedina e ditës, Champions League, La Liga, 24.02.2021

Atalanta vs Real Madrid

Fiton Atalanta, koeficient 2.30

Skuadra e Atalantës ka humbur vetëm 1 nga 20 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Kjo i bën italianët një kundërshtar mjaft të fortë, edhe për Real Madrid. Sidomos duke marrë parasysh faktin që madrilenët në këtë takim do të vuajnë mungesat e Karim Benzema, Eden Hazard, Sergio Ramos dhe Marcelo. Gjithashtu madrilenët nuk kanë bindur në fazën në grupe, duke humbur 2 herë përballë Shakhtar Donetsk.

Borussia Monchengladbach vs Manchester City

Fiton Manchester City, koeficient 1.28

Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola është në një super formë këtë sezon, teksa ka fituar 18 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Për më shumë, në 14 nga këto ndeshje City ka shënuar mbi 2 gola. Megjithëse dhe Borussia Monchengladbach nuk ka statistika të këqija në repartin ofensiv, anglezët janë favoritë absolutë në këtë përballje, nisur dhe nga paraqitjet e tyre në Premier League.

Barcelona vs Elche

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.05

Barcelona ka pësuar gol në 8 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Humbja e thellë përballë PSG në Champions League vërtetoi dhe 1 herë se katalanasit janë mjaft vunerabël në repartin difensiv. Nga ana tjetër skuadra e Elche ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në 3 ndeshjet e fundit në La Liga. Duke marrë parasysh se mbrojtja nuk është pika e fortë e asnjërës prej skuadrave, pritet që të dyja ekipet të gjejnë rrugën e rrjetës në këtë takim.

Parashikime të tjera, Championship, Turkey 1st Lig (24 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (CES)Parashikimi i ndeshjesProbabiliteti
ChampionshipBarnsleyVSStoke City8:00PMFiton Barnsley (1)2.30
ChampionshipBrentfordVSSheffield Wednesday8:00PMFiton Brentford (1)1.55
ChampionshipSwansea CityVSCoventry City8:00PMBarazim (X)3.25
ChampionshipAFC BournemouthVSCardiff City8:45PMShënohen mbi 2.5 gola2.00
ChampionshipBlackburn RoversVSWatfor8:45PMShënojnë të dyja skuadrat1.80
ChampionshipPreston North EndVSQueens Park Rangers8:45PMShënojnë të dyja skuadrat (JO)1.90
Turkey 1st LigAdanasporVSGiresunspor11:30AMFiton Giresunspor (2)1.80
Turkey 1st LigSamsunsporVSEskisehirspor2:00PMFiton Samsunspor (1)1.12
Turkey 1st LigAkhisarsporVSIstanbulspor5:00PMFiton Istanbulspor (2)1.70
Luaj bastin e rradhës në këto bastore sportive!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X