Liverpool vs Everton

Barazim ose fiton Everton, koeficient 2.62

Everton mbase nuk është favoriti i këtij takimi, por gjithsesi, miqtë do të mundohen të shfrytëzojnë luhatjet që Liverpool ka treguar këtë vit në Premier League. “The Reds” kanë fituar vetëm 2 nga 10 përballjet e fundit në kampionatin anglez. Për më shumë djemtë e Klopp janë pa 1 fitore në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Krejt e kundërta është me Everton, të cilët janë të pamposhtur në 7 ndeshjet e fundit në transfertë.

Southampton vs Chelsea

Fiton Chelsea, koeficient 1.70

Blutë e Chelsea kanë arritur të koleksionojnë 4 fitore në 4 ndeshjet e fundit në Premier League. Londinezët duken në formë të mirë teksa do të kërkojnë të marrin një tjetër 3-pikësh përballë Southampton. Të zotët e shtëpisë ndërkohë janë në një formë të dobët, me 6 humbje në ndeshjet e fundit në Premier League. Në këto rrethana duket se megjithëse zotërojnë faktorin shtëpi, ekipi vendas do ta ketë mjaft të vështirë të ndalë vrullin e bluve.

Fulham vs Sheffield United

Fiton Fulham, koeficient 2.15

Vizitorët e Sheffield United kanë humbur 10 nga 12 transfertat e tyre në Premier League këtë sezon. Ndërkohë Fulham duket në një pozicion më të mirë teksa ka humbur vetëm 1 herë në 6 takimet e fundit të zhvilluara. Sheffield United ka dhe një tjetër rekord mjaft negativ. Ata janë ekipi që ka përqindjen më të ulët të realizimeve në kampionatin anglez, një tregues direkt mbi nivelin e ulët teknik të lojtarëve.

Parashikime të tjera, La Liga, Bundesliga (20 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (ET)Parashikimi i ndeshjeshKoeficienti
La LigaElcheVSEibar8:00AMBarazim (X)3.30
La LigaAtletico MadridVSLevante10:15AMFiton Atletico Madrid1.53
La LigaValenciaVSCelta Vigo12:30PMFiton Valencia (1)2.45
La LigaReal ValladolidVSReal Madrid3:00PMShënohen mbi 2.5 gola1.90
BundesligaFC KölnVSVfB Stuttgart9:30AMShënojnë të dyja skuadrat1.61
BundesligaBorussia MoenchengladbachVSMainz 059:30AMFiton Borussia Moenchengladbach1.66
BundesligaEintracht FrankfurtVSBayern Munich9:30AMFiton Bayern Munich (2)1.75
BundesligaFreiburgVSUnion Berlin9:30AMBarazim (X)3.20
BundesligaSchalke 04VSBorussia Dortmund12:30PMShënojnë të dyja skuadrat1.80
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X