Pros
 • E licensuar në: Curacao, Estoni, Kenya, Nigeria
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2012
 • Ofron mbi 50 metoda pagese
 • Ofron mbi 200 live events
 • Ofron Live Streaming
 • Tërheqja e parave brenda disa minutash
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi,UK dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron Quickbet

Analizë e Melbet Sports

Melbet Sports është një faqe bastesh e krijuar që në vitin 2012. Kjo është relativisht kohë e mjaftueshme për një kompani bastesh për tu konsoliduar në tregun e ashpër të basteve online.
Licensat e faqes

Këto 4 licensa sigurisht e kanë forcuar prezencën e kompanisë në disa tregje, duke zgjeruar hartën gjeografike të operimit të saj. Kompania ka zyra në Rusi dhe Qipro.

Platforma faqes

Sapo futesh në këtë faqe bastesh online të bën përshtypje mundësitë pa fund të basteve që anëtarët e regjistruar mund të vendosin. Mbi 1200 pre-match events gjithashtu mbi 200 live events. Faqja operohet lehtësisht nga kompiuteri, tableti apo celulari juaj.
Gjithashtu opsioni “Cashout” është I pranishëm në platformë.
Të mos harrojmë jo të gjithë eventet sportive kanë koeficientë të lartë. Sigurisht që për skedinen tuaj përfshihen kampionatet më të famshmë si: Seria A, Champions League, La liga etj.
Vlen për tu theksuar që Melbet Sports është sponsor zyrtar i La Liga.
Të apasionuarit pas llojit të basteve mund të vendosin si: Cila skuadër merr penallti, Cila skuadër bën gol nga korno etj.
Faqja gjithashtu ofrohet në disa gjuhë të ndryshmë duke e bërë më të lehtë navigimin dhe vendosjen e basteve.
Në faqe mund të shikoni Live-Stream ndeshjet për skedinat tuaja.

Mënyrat e pagesave në Meltbet Sports

Meltbet Sports është ndër të paktat kompani, bashkë me disa të tjera që mbajnë të njëjtat licensa që ofrojnë mbi 50 mënyra pagesash dukë përfshirë edhe BitCoin si një nga monedhat më të reja të perodrura gjerësisht.
Mund të depozitoni duke përdorur Neteller, Skrill, karta krediti ose debiti, si Visa, Mastercard etj duke përdorur shumicën e monedhave të huaja.
Tërheqja e parave nuk vonon më tepër se 15 minuta. Limiti i tërheqjes është në varësi të mënyrës së përdorur pë të depozituar para.
Maksimumi qe mund të fitoni nga një bast I vetëm është 60 mijë euro.

A është Melbet mashtrim apo jo?

Në pikëpamje të licensave që mban Melbet nuk mund të konsiderohet si një kompani bastesh e konsoliduar por fakti që ka filluar të operojë në vitin 2012 dhë që eshtë sponsor Zyrtar i La Liga na bën të mendojmë dhe besojmë që është e sigurtë të luash në këtë faqe bastesh.

4.8 rating

One Reply to “Melbet Sports”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@baste-sportive.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
10bet
10bet

100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë! Bonus Code: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Luaj baste online me bet365, bet ndeshjet e Euro 2020 me koeficientët më të sigurtë!

X