22 BET, biggest odds Online!
Luaj
Pros
  • E licensuar në: Curacao, Estoni, Kenya, Nigeria
  • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
  • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
  • Krijuar me 2012
  • Ofron mbi 50 metoda pagese
  • Ofron mbi 200 live events
  • Ofron Live Streaming
  • Tërheqja e parave brenda disa minutash
Cons
  • Nuk operon në USA, Australi,UK dhe disa shtete të tjera
  • Nuk ofron Quickbet

Analizë e Melbet Sports

Melbet Sports është një faqe bastesh e krijuar që në vitin 2012. Kjo është relativisht kohë e mjaftueshme për një kompani bastesh për tu konsoliduar në tregun e ashpër të basteve online.
Licensat e faqes

Këto 4 licensa sigurisht e kanë forcuar prezencën e kompanisë në disa tregje, duke zgjeruar hartën gjeografike të operimit të saj. Kompania ka zyra në Rusi dhe Qipro.

Platforma faqes

Sapo futesh në këtë faqe bastesh online të bën përshtypje mundësitë pa fund të basteve që anëtarët e regjistruar mund të vendosin. Mbi 1200 pre-match events gjithashtu mbi 200 live events. Faqja operohet lehtësisht nga kompiuteri, tableti apo celulari juaj.
Gjithashtu opsioni “Cashout” është I pranishëm në platformë.
Të mos harrojmë jo të gjithë eventet sportive kanë koeficientë të lartë. Sigurisht që për skedinen tuaj përfshihen kampionatet më të famshmë si: Seria A, Champions League, La liga etj.
Vlen për tu theksuar që Melbet Sports është sponsor zyrtar i La Liga.
Të apasionuarit pas llojit të basteve mund të vendosin si: Cila skuadër merr penallti, Cila skuadër bën gol nga korno etj.
Faqja gjithashtu ofrohet në disa gjuhë të ndryshmë duke e bërë më të lehtë navigimin dhe vendosjen e basteve.
Në faqe mund të shikoni Live-Stream ndeshjet për skedinat tuaja.

Mënyrat e pagesave në Meltbet Sports

Meltbet Sports është ndër të paktat kompani, bashkë me disa të tjera që mbajnë të njëjtat licensa që ofrojnë mbi 50 mënyra pagesash dukë përfshirë edhe BitCoin si një nga monedhat më të reja të perodrura gjerësisht.
Mund të depozitoni duke përdorur Neteller, Skrill, karta krediti ose debiti, si Visa, Mastercard etj duke përdorur shumicën e monedhave të huaja.
Tërheqja e parave nuk vonon më tepër se 15 minuta. Limiti i tërheqjes është në varësi të mënyrës së përdorur pë të depozituar para.
Maksimumi qe mund të fitoni nga një bast I vetëm është 60 mijë euro.

Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Çfarë është Melbet?

Melbet është një platformë online baste që ofron një gamë të gjerë opsionesh për baste sportive, baste live, lojëra kazino dhe esports. Është i njohur për gamën e tij të gjërë të sporteve, koeficientët konkurrues dhe llojet e ndryshme të basteve, duke u shërbyer një audiencës globale me opsione të shumta gjuhësore dhe mbështetje të monedhave të ndryshme.

Si mund të krijoj një llogari në Melbet?

Për të regjistruar një llogari në Melbet, vizitoni faqen zyrtare dhe gjeni butonin e regjistrimit. Do të kërkohet të jepni informacion personal si emrin tuaj, adresën e postës elektronike dhe datën e lindjes. Pas plotësimit të fushave të nevojshme dhe pranimit të termave të shërbimit, mund të përfundoni procesin e regjistrimit dhe të filloni të bëni baste pas verifikimit të llogarisë.

Cilat metoda depozitimi janë të disponueshme në Melbet?

Melbet zakonisht ofron një varietet metodash depozitimi, duke përfshirë kartat e kreditit dhe debitit, portofolat elektronikë si Skrill dhe Neteller, transferimet bankare dhe madje edhe kriptovalutat si Bitcoin. Platforma mund të ofrojë metoda të ndryshme pagese në varësi të vendndodhjes suaj.

Si tërheq fitimet e mia nga Melbet?

Tërheqjet mund të bëhen duke aksesuar seksionin ‘Tërheqje’ në llogarinë tuaj Melbet. Mund të zgjidhni nga metoda të ndryshme tërheqjeje të ngjashme me opsionet e depozitimit. Mund të kërkohen dokumenta verifikimi për të përpunuar tërheqjen tuaj të parë. Koha e përpunimit për tërheqjet do të varet nga metoda që keni zgjedhur.

A është e sigurt të përdoret Melbet?

Melbet është i licencuar nga autoriteti rregullator i Curacao, që në përgjithësi siguron që ai të përmbushë standarde të caktuara të operimit për siguri dhe lojë të ndershme. Ata gjithashtu zbatojnë masa sigurie për të mbrojtur të dhënat e përdoruesit dhe transaksionet. Megjithatë, përdoruesit duhet të rishikojnë ligjet e tyre lokale për të siguruar që ata janë në përputhje me rregulloret e bixhozit në juridiksionin e tyre.

About Jakub Majewski
Ju prezantoj Jakub Majewski, burimin tuaj të fundit për të gjitha gjërat në lidhje me baste sportive. Me një përvojë impresionuese prej 15 vitesh në industrinë, Jakub është eksperti i besueshëm që mund të mbështeteni për të naviguar në botën emocionuese të bastave sportive me precizion dhe ekspertizë.

Melbet Sports Details


Software:
BetB2B

Mënyrat e depozitimit:
Apcopay Astropay Banco de brasil Beeline Bitcoin Bpay Bradesco Caixa Cardpay China UnionPay Bank CMT Cüzdan ECOBANQ Ecopayz Flutterwave Help2Pay Hexopay Inovapay Itau Jeton Wallet Local bank transfers M-pesa Mastercard MegaFon Monetbil MTS MuchBetter MyPaga Neteller Orangepay Papara Payeer Paygiga Paykasa Payment.Center Paysafe Paystack Payterra Paytrust88 Perfect Money PayTM QIWI Rechtsanwalt Royalpay Santander Secure Trading Siru Mobile Sticpay Skrill Switch Tele2 Truevo Visa Visa Electron Wallettec Web Money Wonderland Yandex.Money

Mënyrat e tërheqjes:
BitCoin ecoPayz M-pesa Maestro Neteller Payeer Skrill Visa Webmoney

Limiti i tërheqjes:
Deri në 600 mijë EUR

Shtetet e ndaluara:
Belgium Cyprus Czech Czech Republic Denmark France Netherlands Poland Portugal South Africa Spain Switzerland United Kingdom USA

Licensat:
Curacao eGaming Estonia eGaming Kenya

Gjuhët e ofruara:
DE AL DK EN ES FI FR GR HU IT KO NO PO RO RU SU TR

Monedhat:
bitCoin AED AUD AZN CAD Crypto Currency EUR Pound RUB US Dollar

Devices:
Desktop Mobile Tablet
Official Melbet Review Page Featured Image
Vlerësimi i përgjithshëm
★★★★★

Besimi & Ndershmëria
★★★★★
Bonuse & Promocione
★★★★★
Lojrat & Software
★★★★★
Shërbimi i klientit
★★★★★